Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość egon1975

szef nie chce mnie zwolinić z pracy

Polecane posty

Gość egon1975

witam -dostałem ofertę pracy na bardzo korzystnych warunkach ,obecny szef nie chce mnie zwolnić za porozumieniem stron tylko za miesięcznym wypowiedzeniem tak mam w umowie o pracę ale u niego miesiąc kończy się dopiero w sierpniu -czyli muszę pracować do końca lipca -jak mam rozwiazać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdder e
możesz pójść na zwolnienie L4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdder e
a poza tym, jeżeli wiesz cokolwiek, co mogłoby pogrążyć szefa - niedociagnięcia w firmie, łapówki, czy też inne cuś - powiedz mu, że wszystko wyjdzie na jaw, jeżeli nie będzie chcial pójść tobie na rękę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratuje cie tylko L4 chyba ze cgcesz miec namieszane w pamierach?? porzucajac prace masz gorzej jabys miala wyleciec z dyscyplinarka:( tak jest niestety ja rowniez chcialam kiedys tak zrobic i doslownie nowy pracodawca powstrzymal mnie od tego bo niechca pozniej zatrudniac z takim "doswiadczeniem" i wzielam urlop na zadanie ale ja mialam tylko 4 dni wiec bylam w lepszej sytuacji ty masz gorzej bo mowa az o miesiacu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egon1975
mam zaległy urlop jeszcze za 2007 rok,ale on mnie nie pusci mówi że da mi kasę ale ja nie chcę bo w domu bywam tylko w weckendy tak więc urlop chciałbym spędzić z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfwef rfg
on MUSI dać ci urlop :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfwef rfg
jak się nie zna swoich praw jako pracownika, to się chodzi i trzęsie tyłkiem przed szefem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
nie rozumiem...miesiąc wypowiedzenia to miesiąc...31 dni i finito...urlop ma ci albo dać albo wypłacić ekwiwalent, ale o ile dobrze pamiętam musisz się zgodzić na takie rozwiązanie. postrasz go pipem mówiąc ze w jego firmie już nie masz nic do stracenia a z pipem możesz tylko zyskać. a w ogóle najlepiej zadzwoń do pipu i niech ci poradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam sie, ze nie musi dac ci urlopu - moze ale niestety nie musi (moze ci za niego zaplacic). Kombinowanie z L4 tez moze sie zle skonczyc - tzn. istnieje mozliwosc, ze bedziesz musial ten \"przechorowany\" okres odpracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajajaaaa
A dlaczego niby mialby odpracowac? Urlop musi Ci dac. Jak by bylo dobrze, to bys nie odchodzil :P z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×