Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ble ble bla bla

Czy kupujecie swoim dzieciom ubranka na wyrost?

Polecane posty

Gość ble ble bla bla

Bo ja tak :) Nie moge sie powstrzymac gdy widze cos ladnego w wiekszym rozmiarze :) Tym sposobem moja corka ma szafe zaopatrzona na dwa lata z gory ;) Czy sa inne mamy ktore tak maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sporadycznie, ale tylko jak trafie na jakąś super promocje to tak - w zeszłym roku kupiłam tak spodenki i kurtkę na wyprzedaży w H&M - 50% i - 70% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama smoka
ja tak robie jak są własnie promocje i wyprzedaże, bo jak sie nie opłaca to nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie. Choc zdarza sie ze mala dostaje ubranka i są na nią za duże. wtedy na nią czekają :) Nie lubie kupowac na poxniej bo jak juz to \"poźniej\" nadejdzie to ubranka przestają mi sie podobac bo w sklepie upatrze duzo ładniejsze :) Pozatym zauwazylam ze teraz mala juz tak bardzo niewyrasta z ubranek. spodenki ktore nosila pol roku temu zalozylam jej dzisiaj do zabawy na podwórku i sa dobre na dlugość a na szerokosć to tak jakby mala zeszczuplala...tak ssamo body i kamizelka. kupilam jak Mania miala 9 misiecy i byly ok i dlugo w nich chodzila a dzis wlozylam i są takie duze na nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×