Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Szukacie faceta?

Polecane posty

Czarko ja wiem :-) to było napisane przekornie, takie miny :-P ;-) o powadze świadczyć nie mogą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownica a o zartach słyszałaś :-D nie bierz wszystkiego tak na powaznie, ja dzis pije wino :-D wiec luzno sobie klepie bo dzis nie mam ochoty na powaznie;-) co do udwania, mam podobne zdanie, w zyciu lepiej byc sobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dwie pierwsze uczestniczki miały po trzydzieści kilka lat - jedna zagłaskuje facetów dobrocią a druga jest z wyglądu i zachowania korporacyjną, zimną lalą.\" Sądzę, że nie w tym leży problem. I ani barwa głosu ani też uroda nie muszą decydować o powodzeniu. Poza tym kobiety są bardziej krytyczne i nie potrafią ocenić, jakie są atrakcyjne dla mężczyzn. Programu nie oglądałam a wniosków wyciągać nie muszę, ponieważ na pewno nie będę mieć podobnych problemów do rozmówczyń Drzyzgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, jutro nie bede pamiętac :-D zaraz skoncze, hehehe jak przestane pisac znaczy ze spadłam pod stół :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa słyszałam;) sęk w tym, że odczytuje się i interpretuje po swojemu co nie zawsze jest zgodne z zamiarem piszącego;) W zasadzie napisałam tam o tym co mnie razi:) strasznie też tych przepychanek pt "ja mam rację":) Kolorowa mogę się z Tobą stuknąć Tymbarkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarość Jeśli nie masz z tym problemów (z szukaniem faceta) to tak jakby "nie jesteś w temacie". Zwrócenie uwagi na powody samotności przez same uczestniczki programu jest ciekawym przyczynkiem do dyskusji o samotności kobiet po 30-tce w ogóle, a w szczególności na tym forum. Możesz zdradzić swoje sposoby, które mają wpływ na brak konieczności szukania faceta. Może ktoś skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie szukałam, sami znajdują się, tylko zazwyczaj w najmniej odpowiednim momencie. "Możesz zdradzić swoje sposoby, które mają wpływ na brak konieczności szukania faceta. Może ktoś skorzysta. " Takie teksty możesz kierować do towarzystwa równego tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oceniajac kogoś pod kątem przyszłego partnera jest to bardzo ważne w końcu wiele słów zostanie wypowiedzianych tym głosem ja mam znajome, z którymi nie wytrzymałabym pod jednym dachem kilku godzin np. hałaśliwe, nachalne głosy, aa dużo słów do wyrazenia czegoś co mozna znacznie krócej itp ale mężczyźni raczej nie zwracają na to uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taka laska fajnie brzmi? http://pl.youtube.com/watch?v=k9Rft6DZXJo i w ogóle, Szarość, jeżeli mozna, to z autopsji znasz, ze hałasliwosć i przesadne gadulstwo (u Ciebie) nie przeszkadza facetom? a moze to dlatego im nie przeszkaza, ze nie wiążą z Tobą planów na dłuższą zażyłość, powiedzmy wieloletnią? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, prawie ale idzie sprawnie i powinnam dać radę w tzw. międzyczasie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, nie kracz! poza tym Windows mnie lubi i się mi nie sypie :-P (tfu, tfu przez lewe ramię + odpukuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys, prosze bardzo, wpuszczam cie do kolejki :-D mi się nie spieszy, jestem jescze młoda i mam dużo czasu na poznanie :-D:-D:-D:-D:-P:-P:-P:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarość \'Takie teksty możesz kierować do towarzystwa równego tobie.\" Jeśli to miało mnie poruszyć w jakiś sposób, to jakoś nie bardzo;) Może dlatego, że nie jestem małolatem śliniącym się na widok atrakcyjnej 30-latki:p Jeśli jesteś tak niepowtarzalna jak piszesz ( a nie mam prawa w to nie wierzyć) to tym bardziej wspomóż fachową opinią jak to się robi (jaką trzeba być i jaką się trzeba czuć), że faceci sami drzwiami i oknami. Taka wzajemna samopomoc i solidarność kobieca. Chyba jest coś takiego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze zeby z tych co tak walą drzwiami i oknami, choc jeden okazał się ten odpowiedni i na dłuzej, a nawet na \"baaardziej dłuzej\", niz na jakis czas..;-) szarosc nie podzieli sie :-( z nami bo nie jestemy godne jej rad :-O ;-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w ogóle, Szarość, jeżeli mozna, to z autopsji znasz, ze hałasliwosć i przesadne gadulstwo (u Ciebie) nie przeszkadza facetom? a moze to dlatego im nie przeszkaza, ze nie wiążą z Tobą planów na dłuższą zażyłość, powiedzmy wieloletnią? Nie z autopsji. :) Natomiast ty masz jakiś problem, najwidoczniej nie potrafisz zrozumieć dlaczego mężczyźni wolą nawet hałaśliwe, męczące kobiety niż ciebie. Z zawiścią walcz pod kontrolą lekarza - psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa37 ale jeszcze zeby z tych co tak walą drzwiami i oknami, choc jeden okazał się ten odpowiedni i na dłuzej, a nawet na "baaardziej dłuzej", niz na jakis czas.. wystarczyłoby na krótko, ale takich też za wielu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarość, niech ci będzie, ze trochę przesadziłam ale o ile ja dołączyłam do swojego posta emotoikonkę jak ta ;-) o tyle Ty wykazałaś się właściwosciami wrecz paranormalnymi i niespotykanym, ponadprzyrodzonym jasnowidztwem, na podstawie dwóch moich postów stwierdzajac co następuje: 1) jaki jest model mojego życia uczuciowego (faceci mnie nie chcą), 2) jaki mam charakter (jesem zawistna) oraz 3) zalecajac mi niezbędną kurację (leczenie psychiatryczne) Naprawdę stał się dziś wieczorem cud - dzięki szarosci listopadowej wiem już na swój temat niemal wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezłośliwa samica
Ja nie szukam. Rozglądam się jedynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×