Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misheeela110

w 17 tygodniu lekki kopniak.... i cisza?? normalne?

Polecane posty

wczesniej mialam takie \'mrowienie\' bądź łaskotanie i lekarz powiedzial ze tak odczuwa sie pierwsze ruchy dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhlerht
Raczej tak :) Na początku ruchy dziecka nie są równomierne. Mnie się zdarzyło przez dwa dni nie czuć. Jak się niepokoisz to idz do szpitala,pokaza ci ze serduszko bije i sie nie bedziesz martwic :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pierwsze kopniaczki to cos pieknego, ja je bardzo dobrze pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ;) 🌼 ! ide jutro albo po jutrze zależy jak sie tam dobje na usg :) jesli mowisz ze 2 dni nie czulas ruchow i bylo wszystko dobrze to uspokoilas mnie:) szczegolnie ze to dopiero 17 tydzien... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja czułam juz od 14 tyg takie cos jakby rybka w brzuchu pływała:). natomiast te pierwsze kopniaki zdarzały sie rzadko, nie powiem ci dokładnie co ile ale na poczatku sporadycznie. ja jak chcialam poczuc jadłam cos bardziej słodkiego i wtedy dzidzus sie ozywiał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo... to takie maluszki też slodycze lubią hihi ? :) ja tez tak mam... ale uczucie chociazby tego "mrowienia' cudowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mishella to Ty
Jak tam Twoja sytuacja wygląda??? Ty założyłaśprzecież słynny topic "Mam 17 lat i jestem w ciązy" Opowiadaj jak tam się rozwinęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja... pewnie że ja :) dużo by opowiadać.. :) najlepiej przeczytać... bo nie potrafie strescic wszystkiego od opczatku ciazy hehe ;) jesli jestes jedna z osob ktore czytaly topic na poczatku... to juz po slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciekawa jestem czy znasz już płeć?:) Czytałam Twój topik ale nie miałam co więcej napisać - oprócz tego co wszyscy więc pozostałam w ukryciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma też mówiła, że najlepiej na początku czuła dzidzie jak zjadła coś słodkiego i się położyła na jakiś czas. Ja jestem w 16 tyg. Na razie to nie działa.... chyba nie. Już 2 razy czułam coś dziwnego ale nie wiem czy to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie posmyrał w 17 tc
a właściwie 17 tc i 2 dniu, wieczorem, rano powtórka, jakby parę smyrających kopniaczków. Wieczorem cicho i dzisiaj rano znowu leciutko i wyczekują następnych. To naprawdę niesamowite uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×