Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiona_ona_27

do kobiet stosujących pigułki antykoncepcyjne!!!

Polecane posty

Gość zdziwiona_ona_27

hej dziewczyny, mam 27 lat, od 7 lat stosuje tabletki, konkretnie cilest, z 1,5 roczna przerwa na ciaze, obecnie jestem rok po porodzie, a tabletki biore od 6 miesiecy. wszystko zawsze bylo ok, jednak od kilku dni zaobserwowalam u siebie objawy typowe dla napięcia przedmiesiączkowego (normalnie nie wystepowaly u mnie od 7 lat): obrzmiale piersi, bole w dole brzucha, rozdraznienie. jest to dla mnie tym bardziej dziwne, ze jestem w polowie opakowania... wczoraj wieczorem zaczelam plamic, nie specjalnie mocno, ale na tyle intensywnie, zeby to zauwazyc... mam przypomnienie w komorce i nigdy nie spozniam sie z tabletka... jestem na wakacjach, a moj ginekolog tez jest na urlopie i ma wylaczona komorke... dodam, ze raczej nie chodzi o zmiane klimatu, bo wyjechalismy do domku nad jeziorem, niedaleko od domu... czy ktoras z Was ma jakis pomysl??????????? co to moze byc do cholery???????????? wiem, ze tylko lekarz moze odpowiedziec na to pytanie, ale mnie to meczy, a moze ktoras z Was miala podobnie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorosnij jesli chcesz byc z
trudno powiedziec, przyczyn moze byc wiele, ale wiem z doswidczenia, ze tabletki po latach lubia platac figle. mi okres sie spoznial po kilku latach cilestu choc zawsze mialam jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona_ona_27
ja tez chyba zmienie ten cilest, bo im wiecej czytam tym wiecej niepochlebnych opinii widze.... a na figle w tych sprawach to nie mam raczej ochoty:) mam ochote na maksimum przyjemnosci przy maksimum pewnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
O ile wiem, to ginekolog powinien po 3 latach brania jednych tabletek, zmienić je na inne :0 A Ty tak przez te 7 lat caly czas Cilest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem skąd masz takie
informacje, Moniko, ale ja pierwszy raz o nich słyszę tabletki należy dobrać JEDNE i maja być DOBRE dla danej kobiety, nie zmieniać bez wyraźnego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie.
ale u mnie było to związane z bardzo szybkim ubytkiem wagi (celowo).Ginekolog powiedziała, że to nie wpływa na skuteczność tabletek, ale potwierdzić nie mogę bo wtedy ukochany i tak był daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona_ona_27
przez 7 lat caly czas Cilest..... kurcze... i badz tu czlowieku madry jak kazdy mowi co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona_ona_27
aaaaaaa.... no ja tez ostatnio spadam z wagi... ku mojej wielkiej radosci, bo od porodu zostalo jakies 15 kilo i niejak nie chcialo zleciec... a teraz samo z siebie... no nic dziewczyny, dzieki z checi, gdyby ktoras jeszcze na cos wpadla zapraszam, a ja i tak musze zalatwic jakas wizyte, bo widze, ze od rana dalej plamie hmmmmmmmmm;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dla pewności zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona_ona_27
nie strasz!!!!! :P dopiero co "odchowalam" malucha... chce chociaz troszeczke odetchnac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dla pewności zrób test
absolutnie nie miałam takeigo zamiaru, ale chyba lepiej dmuchać na zimne by ewentualnie nie zrobić nikomu krzywdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj kobitki kobitki
a gin nie mówił Ci że po ciąży hormony się mogą rozregulowac ? zanim znowu zaczełas brac tabsy trzeba było zrobic badania hormonów, całkiem możliwe że po ciąży Cilest jest już dla Ciebie za słaby, wszelkie plamienia i krwawienia w trakcie brania tabsów o tym świadczą, wskazują na brak równowagi hormonalnej ginekolodzy to idioci tylko recepty potrafią wypisywac, już się przekonałam o tym wielokrotnie, unikają robienia badań na NFZ, zapisują leki bez jakiejkolwiek diagnostyki, aż dziw że w ogóle robią cytologię.....mój przez 3 lata wmawiał że nagłe pojwaienie się bolesnych miesiaczek to coś mormalnego a okazało sie że mam polipy, kilka razy prosiłam go by zrobił mi badania hormonalne, bez skutku, dopiero gdy zmieniłam lakarza ten mnie zdiagnozował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona_ona_27
dzieki dziewczyny, juz sie zarejestrowalam, jade specjalnie do domu i na pewno poprosze o te badania.... eh.... a mialam miec pierwsze od porodu beztroskie wakacje... mam tylko nadzieje, ze bedzie ok, bo z tego wszystkiego to mi sie wydaje, ze coraz bardziej brzuch mnie boli i plamie coraz wiecej.... i mam nadzieje, ze nie jestem jakims cudem w ciazy i nie narobilam dziecku krzywdy:(.... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj znać co i jak
gdy już będziesz po wizycie u gina i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona_ona_27
oki, napisze na pewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez po cilescie czułam się bardzo źle, potem zmieniłam na jeanine i było trochę lepiej, w końcu odstawiłam całkiem tabletki i czułam sie super ;) Teraz myślę żeby zacząc brać yasmin, ale mam wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedzialam o ciaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona_ona_27
nie wiadomo co mi jest:/ mialam usg, cytologie i ide jeszcze na krew i poziom hormonow... byc moze rozchwianie hormonalne, ale ginowi bardzo nie podoba sie nadzerka... podobno sie powiekszyla i "jest BARDZO brzydka"... troche sie zestresowalam... straszył mnie, ze po porodzie czesto z nadzerkami sa problemy...;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×