Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katalina23

Ile zarabia sie w sklepie camaieu??

Polecane posty

Gość katalina23

Chodzi mi o stawke godzinową netto lub ogolnie ile zarabia sie na miesiac netto? chodzi o miasto warszawa konkretnie centrum handlowe warszawa wilenska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to koleżanki mówią,że na pół etatu 500zł dają,w połowie zeszłego roku było ok 700zł.Dają mniej teraz zdecydowanie. Praca dobra dla kogoś kto nie ma pomysłu na lepszą, "dobra poczekalnia" jeśli ekipa jest fajna. Bo co tu dużo mówić, śmieszne szkolenia z kompletowania ubioru i o tym ,że ekipa jest na 1 miejscu i decyduje o zyskach (no Ameryki nie odkryli), gry planszowe o 7 rano,wciskanie często kiepskiej jakości ubrań, większość produkowana w CHRL (Chiny), nocki bezklimatyzacji w pocie czoła, nawet do północy i dalej, chyba do 1.00.Nie pamiętam,pracowałam w zeszłym roku. Kamień z serca mi spadł kidy odeszłam za porozumieniem stron.Ulga jak cholera.mam za dużo ciekawszych propozycji do zarobku, dzięki którym się spełniam aby pracować TAM.Niektórzy piszą że to kołchoz.Może i tak jest. Niektórzy piszą, że pranie móżgu,poniekąd tak.Ja szczerze nie polecam, strata czasu.Chociaż jak piszą,że dużo obowiązków, to niekeidy to plus,bo czas szybciej leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje
Pol etatu 500 zl caly etat najniższa srednia krajowa (1200 z "groszami") , zastepca kierownika ma 1800-1900 a koerownik 2500 to kwoty na reke praca masakra odpowiedzialnosc personalna dlaczego tak malo sie sprzedalo i czemu weszlo tyle a kupilo tyle nie polecam ostatnio jest problem bo nie placa za nadgodziny ludzie czekaja na pieniadze za styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej o zarobkach możesz właśnie znaleźć na forum gowork. Warto tam poczytać również o warunkach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy KS od 4300 brutto i wzwyż, ZK 2500 brutto, UZ 9 zł brutto, 1/2 etatu 900 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo, a skąd takie informację dobre, ja też tam racuję i wiem, że 4,3 to max. a nie minimalnie - chcialm podwyżkę i Durektor w zufaniu powiedziała, że i tak zarabiam w najwyzszych widełkach :) :( ZK - to pewnie do 3,2 brutto , a niżej trochę można negocjować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×