Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ovies

Spodnie - proszę o wasze opinie

Polecane posty

Gość ovies

Cześć wam. Chciałem się was spytać co sądzicie o ogrodniczkach u faceta? Zdaje sobie sprawę, że moda na taki model spodni już dawno przeminęła ale jestem ich wielkim miłośnikiem i odkąd gdzieś w wieku 17 lat pozbyłem się ostatniej pary tak po 4 latach znów nabrałem chęci na kupno czegoś takiego po raz kolejny no i w zeszłym tygodniu kupiłem. Wyglądają tak : http://img28.picoodle.com/img/img28/4/6/19/f_Obraz001m_7dd3a8f.jpg http://img27.picoodle.com/img/img27/4/6/19/f_Obraz002m_89b0e0c.jpg Są bardzo wygodne, proste, z cienkiego dżinsu i trochę luźniejsze. Zależy mi na opiniach bo raczej nie widuje już ludzi tak ubranych. Panie ubierają może troszkę częściej lecz faceta widziałem w czymś takim raptem raz :( Za opinię z góry bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerw
a czy możesz je nałożyć i sobie fotke pstryknąć? bo inaczej na wieszaku inaczej na ciele....??? mogą ci pasować ale musisz je nałożyć . czekam na foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaOstapińska
Spodnie brzydkie. A Ty będziesz wyglądał w nich jak hydraulik. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovies
Fotki próbowałem zrobić samemu ale niestety wychodziły pokracznie (znikąd pomocy). Może później coś się da zrobić :) Latem może sporadycznie gdzieś w nich wyskoczę ale w chłodniejsze dni pod bluzę czy kurtkę będzie można chyba częściej? Bod bluzą chyba nie będą się rzucać w oczy? Polu Dlaczego uważasz, że jak hydraulik? Przecież to nie robocze spodnie. A tak poza tym nie wiem dlaczego tak się przyjęło, że ogrodniczki to tylko do jakiejś brudnej roboty! Nie jestem w stanie tego pojąć! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovies
Nikt nic nie doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkaaaaaa
Hnmmm, jak się w nich dobrze czujesz to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej byłoby jakbyś je
założył bo tak to trudno ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy nosi to co lubi
i co mu sie podoba. ja znam facetow ktorzy nosza ogrodniczki. jest to raczej styl hiophopowy, taki raczej luzny. raczej nie widzialam nikogo w nich latem bo wtedy patrzy sie zeby ubrac jak najmniej, ale zima pod bluze to owszem nosza. jak ci sie to podoba to nos, tym bardziej, ze sa w sklepach. gdyby nie bylo to moglbys sie zastanawic. poza tym kazdy ma swoj wlasny styl. spodnie sa ok. proste, bez udziwnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×