Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedouczona

pytanie do ksiegowych lub kadrowych-macieryńskie?

Polecane posty

Gość niedouczona

jeśli jestem zatrudniona na umowe zlecenie i płace sobie składkę na chorobowe to jeśli zajde w ciąże przysługuje mi normalnie macierzyński?umowe mam przedłużaną co miesiąc a pracuje juz 7 miesięcy.ile trwa macierzyński i co w przypadku gdy zaraz po macierzyńskim zajdę znowu w ciąże?bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niejestem zbyt biegła w sprawach zusowskich - najlepiej jest tam po prostu zadzwonic i zapytac ze strony zusu: Zasiłek macierzyński przysługuje objętym ubezpieczeniem chorobowym: * pracownikom, * członkom rolniczych spółdzielni produkcyjnych i spółdzielni kółek rolniczych, * osobom wykonującym pracę nakładczą, * osobom wykonującym pracę na podstawie umowy agencyjnej lub umowy zlecenia oraz osobom z nimi współpracującym, * osobom prowadzącym pozarolniczą działalność oraz osobom z nimi współpracującym, * osobom wykonującym odpłatnie pracę, na podstawie skierowania do pracy, w czasie odbywania kary pozbawienia wolności lub tymczasowego aresztowania, * duchownym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghh
Jesteś objęta dobrowolnym ubezpieczeniem chorobowym, okres karencji trwa 6 miesięcy, więc juz uzyskałaś prawo do zasiłku chorobowego. Tak samo jest z macierzyńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedouczona
ok a co jeśli pracodawca dowie sie ze jestem w ciąży i nie przedłuży mi umowy?w jakiej wysokości dostanę macierzyński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghh
Nie rozumiem pytania. Masz działalnośc, więc jestes swoim własnym pracodawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghh
Pomyłka.Nie w tym topiku ta odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×