Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość konios-a

ksiazeczka sanepidu

Polecane posty

Gość konios-a

Chce isc do pracy na wakacje na hostesse do jakiegos marketu w walbrzychu i potrzebuje zrpbic książeczkę sanepidowską ...;/;/ nie wiem gdzie mam pytac dzwonic zeby dostac ,otrzymac taka ksiązeczkę ?? poza tym to i tak po wakacjach ide do technikum no i chcialam tylko na jeden miesiac isc do pracy tam ...ale nie wiem sama co i jak ...znaczy co do wymazów oczywiscie wiem gdzie tutaj w walbrzychu mozna zrobic i co ja tam mam jechac i powiedziec tylko ze chcialam zrobic wymazy ?>?? ile musze czekac pozniej na jakis wynik ?? aha i tak w góle to czy musze isc do swojego lekarza rodzinnego po jakies skierowanie na wymazy ...czy bez zadnych formalnych dokumentow znaczy bez zadnego skierowania normalnie przyjmą mnie na badanie ?? ile dni wogole robi sie takie badania ...znaczy bo jesli chodzi o ksiązeczke sanepidowską ...to tylko wymazy trzeba zrobic ?? prosze jak najszybcije o odpowiedz bo jeszcze w ostatnim tygodniu czerwca czyli w przyszlym tygodniu chce sie dowiadywac o te wymazy no i moze nawet najlepiej przy okazji juz zrobic sobie te wymazy ...???prosze ...czekam na odpowiedz najlepiej na mojego emaila: justyska44@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×