Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lorunieczka

co sądzcie o tym imieniu? pomóżcie!

Polecane posty

Gość nvc hgds vcb f
przy doborze imienia wazne jest tez zeby ladnie komponowalo sie z nazwiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
napiszę Ci, jakie żeńskie imiona wybrali ostatnio moi znajomi - znowu kwestia gustu, co się podoba: Kalina, Inga, Joanna, Zofia, Paulina, Aleksandra, Alicja, Dominika, Sonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
i jeszcze Jagoda, Natalia, Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka------
Blanka, Agata, Liwia, Oliwia, Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania, Iwona, Blanka, Basia, Alicja te mi się najbardziej podobają a Linda.. no większości się z Bogusiem kojarzy, a mi się najpierw skojarzyła z Lindą Blair - tą co grała tę dziewczynkę w Egzorcyście :P ale imię generalnie ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad888 mi ciarki przechodza nawet jak pomyśle o imieniu Basia. Nie wiem jak ono moze sie podobać (tak jak penie niektórym na imie Linda i to normalne) Nie rozumiem jak mozna nazwac mala dziewczynke barbara fujj, ale dziekuje za pozostałe typy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zaraz bogus przezywac beda,jak Twoja cora pojdzie do szkoly to o bogusiu juz nic nie bedzie slychac a moze pokolenie nawet nie bedzie go znalo:P a linda fajne imie. barbara fuj ! nie dawaj ania bo to oklepane.moze ewa,agata,marcelina,adrianna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorunieczka - wiadomo, nie każdemu te same imiona sie podobają :) mi np. nie podobają się wszystkie nikole, andżeliki, oliwie, jessiki, i te inne, których jest teraz na pęczki. Lubie polskie imiona, ale np. dziwię się też jak ktoś daje dziecku na imię stasia, wiesia, helenka, to bardzo ładne imiona, ale jakoś nie pasują mi do małej dziewczynki. A Ania to ładne i uniwersalne imię, które nigdy nie wyjdzie z mody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad wez daj spokoj z takim gadniem dokladnie jest jak mowisz-UNIWERSALNE czyli dla kazdego przecietniaka. ja osobiscie nie dalabym imienia,ktorym przedstawia sie z polowa polek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz własnie mało Ani jest, za to pełno jak robactwa oliwi juli, wiktori to jest prawdziwa plaga teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, wydaje mi się że basia jeszcze jakoś nawet brzmi, na pewno lepiej wołać do córki basia niż wiesia ;) jak dla mnie ładne imię, choć nie byłoby w pierwszej kolejności gdybym miała imię dawać córce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi sie tez imie Amelka ogladam w necie fotki malych dziewczynek a tam imiona amelka julia zuzanna boshe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Glutter - a za 10, 20 lat 3/4 polek będzie się przedstawiać julia, oliwia, zuzia i maja(choć to ostatnie imie mi sie podoba akurat) uniwersalne nie znaczy że dla przeciętniaka, znaczy że nigdy nie jest oklepane i nigdy nie będzie to dziwaczne jak dziewczyna się przedstawi jako Ania. Nikt nie pomyśli o niej "o boże, jej matka miała kryzys jak dawała jej imię" czy coś takiego. Ale każdy ma swój gust, wiadomo że nie ma imienia które podoba się każdemu na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelek też jest właśnie na pęczki, sukces to dać imię ładne i oryginalne, ale nie dziwaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemnie musi byc to koniecznie julia oliwia zuzia ale np ewa,marcelina,dorota,marta. a ania taki oklep...no ale nie moje dziecko nie moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och no wiadomo że są inne imiona niż ania i nie musi być to julia czy zuzia. Ale tak jak mówiłam - ania nie jest dziwaczne i nie jest imieniem na które akurat przyszła moda i wszystkim sie teraz podoba i co druga polka daje tak swojej córce na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad888888->mnie tez nie podobaja sie imiona,ktore wymienilas.Brzmia jakos tak niepolsko i z deka sztucznie.Linda...hmmm,nie bardzo-ja bym tak coreczki nie nazwala,ale to juz kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galardo ad888 napisala (tu cytuje) " mi np. nie podobają się wszystkie nikole, andżeliki, oliwie, jessiki, i te inne, których jest teraz na pęczki." Więc o jaki jej post Ci chodzi? chyba sie cos zakrecilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linda... hm... oryginalnie napewno ale ja bym tak corce nie dala na imie... mi tak naprawde tylko jedno imie zenskie sie podoba... jak wybieralam imie dla corki to mialam nie lada problem bo nic mi sie nie podobalo... dobrze ze to znalazlam... corka moja ma na imie Lilianna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
Mi od dziecka podobały się imiona Weronika i Inga :) niestety Ingę podebrała mi moja kumpela, a ja nie chciałam dublować, natomiast imię Weronika stało się u nas bardzo popularne :( obok Wiktorii, Julki, Majki, Tosi i Amelci Co do dziwacznym imion, to mam w rodzinie 3 letnią Samantę :O bleeee jakie paskudne według mnie imię (ale dziewczynka jest słodka i grzeczna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Sasanka--00
Nie rozumiem dziewczyny waszych sprzeczek, przeciez kazdemu podoba sie co innego i naprawde ciezko jest znalezc imie, ktorym sie wszystkim dogodzi. Ja np nigdy nie dalabym swojemu dziecku na imie Ania, bo moim zdaniem oklepane, chociaz wiem, ze wsrod malych dzieci w tej chwili nie spotyka sie tego imienia tak czesto. Ale mimo to mi sie nie podoba, dla mnie po prostu brzydko brzmi. Starodawne imiona tez mi sie nie podobaja, zadna Antosia, Basia, Stasia nie wchodza w gre. Linda zbyt wymyslne, moim zdaniem to krzywda nazwac tak dziecko w Polsce. Jakbym mieszkala za granica to co innego. Mi np podobaja sie imiona takie jak: Agata, Małgosia, Blanka, Liwia, Oliwia, Aleksandra, Dominika, Sandra. Ale oczywiscie rozumiem, ze innym wcale nie musza sie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci powiem tak. Kazda mama uwaza, ze imie jej dziecka jest anjpiekniejsze, tak wiec naparwde nikt Ci nie doradzi tak dobvrez jak ty sama sobie razem z tatusiem Malenstwa. Nasza córa ma na imię Tosia. A wołamy na nią Tola, Toscania, Antka, Antonia, Antośka, Tośka, Antola, Tochosława :) Tochna itd. Na drugie ma na imie MArta, po mojej siostrze. KAzdy lubi co innego. de gustibum non est disputandum. Tak wiec decyzja nalezy tylko i wylacznie do was, rodzicow. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguslaw linda
ma 56 lat niesadze by dzieci w przedszkolu lub szkole mowily do niej bogus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×