Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lorunieczka

co sądzcie o tym imieniu? pomóżcie!

Polecane posty

Gość burssuk czarny
Sylwia Sylwia Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurek89
Lena Milena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindusia
Ja mam na imie Linda :) I to swietnie imie dla dziewczynki, ja bardzo sie ciesze ze mam takie imie a nie np liliana ;/ ;p A to ze mozna mnie przeywac Bogus to nic hehe :D mnie sie podoba i innym tymbardziej :D Przez to ze mam takie imie wszyscy zawsze je pamietaja :D I jest nie spotykane wiec to nastpeny plus :) Imie Linda zachwyca inyych :) Wiec mnie sie bardzo podoba .. gdybym nie miala na imie Linda nawzalabym tak sowja corke ;p Ps. Linda to imie pochodzenia hiszpanskiego .. i oznacza "piekna' :) I dla tych ludzi ktorzy nie sa dobrze poinformowani to jest imie, nazwisko w niewielu przypadkach ;) I jak najbardziej jest juz w Polsce dopuszczane :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindusia
Hey. Ja mam na imię Linda, nigdy nie miałam obiekcji co do tego imienia. Jak byłam mała trochę mi przeszkadzało to, że o moich imieninach nie piszą w większości kalędarzy. Teraz jednak cieszę się, ze nie nazywam się Kasia, Asia czy Basia jak co druga kobieta na drodze czy w sklepie. Zawsze byłam jedyna ;) A zdrobnienia: Lindusia, Lindsień, Lindeczka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexaleriarka
kojarzy mi sie z boguslawem lindą a nie ladniej LIWIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda ;d
no ja też nazywam się Linda, i nie wiem po co histeryzujecie, że wyzywają od bogusia . wcale tak nie jest. moje imię choć mi się nie podoba, jest oryginalne i niespotykane. o wiele łatwiej jest je zapamiętać, choć przyznam, że często trzeba je powtarzać. mam teraz 15 lat i nie spotkałam się z osobą, która by się z niego śmiała, wręcz przeciwnie - wszystkim się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollineska
a co maja innego powiedziec, jak "masz ladnie na imie"- tu mam na mysli linda:D ludzie po prostu tak zareaguja, bo przeciez nie powiedza, ze jest brzydkie. mnie sie podoba: lena, pola, emilia, iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się imię Linda kojarzy z piękna modelka Linda Evangelista , a nie z Boguslawem Linda , jak ci się podoba to nie pytaj się nikogo tylko daj tak córce na imię, ja bym dała :) , lubię oryginalne imiona a nie oklepane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no hej
ja osobiście mam na imię Linda i jakoś nikt mi jeszcze nie dokuczał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Softlan***
Linda bardzo oryginalne i ładne i przyjemne imie:) Ja urodziłam synka Michałka a dla dziewczynki miała być : Lena,Julka albo Pola :) Dużo osób krytykuje,że to bardzo popolarne imiona i co drugie dziecko tak ma..ale co z tego? Ma się mi podobać:) LINDA bardzo ładnie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
To nikt juz w Polsce nie da dziecku na imie Linda, bo jeden aktor ma takie nazwisko? I tak kazde imie komus sie z czyms tam kojarzy. Pamietam jak sama wybieralam imie dla corki, znaczy zasiegalam opini znajomych:) I co? Stella nie, bo jest takie piwo Celina nie - kojarzy sie z piosenka Taty Kazika Klara komus sie tam kojarzyla z gruba okularnica :)) wiec tez nie itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam wszytskie Lindy na facebooka, na stronke "mam na imie linda" pozdrawiam Linda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a p****alo was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ķws
Dnia 3.07.2008 o 12:13, lorunieczka napisał:

Kornelia okropne. rozumiem babcia kornelia ale nie dwuletnia coreczka 🙂

To daj calineczka w sam raz dla 2 latki.dzieckiem jest tylko chwile doroslym do konca .ale masz zryty beret....ka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×