Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa_pracownica

Pierwszy dzień w pracy. Jak przeżyć ?

Polecane posty

Gość nowa_pracownica

Za par dni idę do nowej pracy. Jak zawsze towarzyszy temu stres. Denerwuje się tym ze będe obserwowana, oglądana z każdej strony ;) Jest to naturalne bo sama wiem jak do obcen firmy przychodzili nowi pracownicy i jak ich się prześwietlano ;) Jak wy sobie poradziliście z tym pierwszym dniem? ISC i przedstwaic się wszytkim ( 7 osob nas bedzie )czy moze przy okazji gdy bedzie się mialo z nimi stycznośc. Jak nawiazac ten pierwszy kontakt z ludzmi ktorzy juz sa zżyci ze sobą i znajdą sie jak lyse konie? Ehh Zapytac się jak sie im tu pracuje? matko czemu ja sie tak przejmuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie. czemu się tak przejmujesz zwykłą zmianą pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Początki zawsze są trudne.Jestem osobą komunikatywną i jak wszyscy znajomi twierdza kontaktową.Ale podobnie jak Ty obawiałam się pierwszego dnia po zmianie pracy.Uwierz jakoś poszło..Nowe znajomości nawiązuje się na papierosku.Wtrąciłam jakis żarcik ,pochwaliłam nową bluzkę koleżanki(była koszmarna)i jakoś pracuję .Mam gorzej od Ciebie ( tak myślę) bo pracuję tylko z kobietami.Uszy do góry.Dasz radę,pod warunkiem że będzie zależało Ci na tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja się nigdy nie stresuję przy zmianie pracy, ale też nie zmieniam jej jakoś często. Coś źle mnie zrozumiałaś. Nie zmieniam też pracy, przynajmniej nie w tej chwili, no ale jak znajdę lepiej płatną, ciekawą pracę to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×