Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczna inezz

DZIEWCZYNY! co ze stópkami na lato?

Polecane posty

Gość słoneczna inezz

Hey Dziewczyny. Moze polecicie gdzie najlepiej robia pedicure w Warszawie i za ile. Tyle tych saloników, salonów, kosmetycznek ze trudno cos wybrac ..wolala bym cos sprawdzonego i nie chodzi mi tylko o pomalowanie paznokci rzecz jasna tylko o wypięknienie stópek i pozbycie sie wszystkiego co niepotrzebne ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *lodówka*
sama nie umiesz ?? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetowiczka
zrob to sama:) ale tak jak ktos juz wspomnial powino sie to robic regularnie. po pierwsze namocz stopy. potem puneks i tarka by pozbyc sie zgrubien. obetnij jeladnie na kwadraty(nie zaookraglaj) wygladz szkliwo i lakierek. najlepiej czerwoy lub jakis ciemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna inezz
sama nie zrobie tak jak zrobi mi profesjonalistka widze ze zamiast pomocy atakujecie mnie niepotrzebnie! a komentarze jak czesto sie to robi zostaw dla siebie bo to juz indywidualna sprawa każdego a ja nie o to prosilam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna inezz
zetowiczka bardzo zabawne tyle to wiem potrafie to robic :D ale dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry, manicure tez mozna zrobic samemu, ale mnostwo ludzi chodzi z tym do profesjonalnego gabinetu... a stopy jeszcze trudniej sie robi (plecy bola, niewygodnie) wiec nie dziwne ze autorka szuka miejsca gdzie sie nia zajma. ja tez jestem ciekawa, gdzie w Warszawie zajmuja sie tym najlepiej i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna inezz
no wiec pomoże nam ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dambo26
Hej,ja zamowilam gotowe ze slicznym wzorkiem na allegro,zmatowilam przykleilam i trzymaja sie juz drugi tydzien-wygladaja bosko-polecam.Poszperaj po stronce i sama zrobisz zobaczysz no i zaoszczedzis,pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetowiczka
ja nie umialabym miec sztucznych na stopach. niestety nie pomoge Ci bo zamieszkuje Tychy:p a moze pochodz po roznych salonch, zorietuj sie co i jak. sama zobaczysz jak wyglada jakie sa ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna inezz
dziekuje ale juz pisalam ze mi nie chodzi o pomalowanie tylko o usuniecie stwardnialego naskórka, wgladzenie i tak dalej..(pedicure biologiczny) pomalowanie najmniej wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna inezz
niestety narazie jeszcze nie mam urlopu i jestem uwięziona w pracy do wieczora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetowiczka
a moze jak masz dostep do internetu po sprobuj tam poszperac. moze jakies salony z Warszawy maja swoje strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kto polecił mleczko..
jak ktoś chce mogę polecic fajne miejsce we wrocławiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do słoneczna inezz
satin sgk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuss
Dziewczyny nie wiem gdzie ,ale polecam na lato tylko french na telewizorki tzn, stopki! Po prostu ponadczasowy i slicznie wyglada do opalonych nog! Osobiscie robie sama, ale mam zdolnosci manualne i w pare minut wyczaruje wzorek.Innym plecam sie oddac w rece profesjonalistki. Lato szybko sie skonczy,a lakier trzyma najdlozej , juz na maxa 2 tygdonie, wiec spieczcie sie.pozdrawiam was goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×