Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem jam to liczyc

jakie rozmiary odziezy ciążowej - musze kupic a nie mam pojęcia jak patrzyc na

Polecane posty

Gość nie wiem jam to liczyc

rozmiary. Np są spodnie i pisze 38 to jaki to jest rozmiar? Bo 38 to ja nosiłam przed ciążą a teraz juz sie w nic nie mieszcze prawie - brzuch mi duzo urosł. Nie pupa ani uda tylko brzuch i nie mam pojecia jak to sprawdzac. Ktos mi wytłumaczy? Bardzo prosze:) teraz mam na wysokosci pępka 86 cm. I jakie powinnam kupic spodnie by starczyły na dłuzej niz 2 mc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odziez ciazowa kupujesz w takim rozmiarze jaki nosilas przed ciaza... ta odziez jest przystosowana do tego ze bedziesz rosla i ona bedzie rosnac razem z toba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jam to liczyc
no a jak np rozmiar 30? Pytam bo chce kupic na allegro co nie co. Nie ma u mnie fajnych i niedrogich ciuchow ciążowych a na allegro nie przymierze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te spodenki z allegro mają rozmiar 40. tak jak pisała poprzedniczka kupuj taki rozmiar jak nosiłaś wcześniej czyli 38. zazwyczaj przy ciuchach wpisują także w cm ile jest w pasie, biodrach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak to liczyc
dzięki dziewczyny. Moze uda mi sie cos kupic. Boje sie bo ja np przytyje troche w udach czy w pupie to chyba juz sie w nie nie zmieszcze a nie moge wydac 100 zł na jeden mc za spodnie. Zupelnie sie nie znam na tych rozmiarach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie jak nie tyjesz jakos baaaardzo duzo to 38 beda dobre... te spodnie sa szyte z elastycznych materialow i sie rozciagaja... a jak kupisz za duze to ci beda z tylka zjerzdzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×