Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość you dont love me or you never

piercing i tatuaże oraz wszystko co z nimi związane

Polecane posty

Gość you dont love me or you never

czy uważacie że to moda czy styl bycia? ile macie dziur w ciele? ile malunków? :) zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w uszach i nosie i to mi wystarczy:) planuje sobie cale plecu wytatuowac:) pozniej za uchem tatuaz zrobic, na nadgarstku, na palcu i z tylu na lydce cos malego:) i nie wydaje mi sie ze to na pokaz, ja po prostu chcialabym sobie wytatuowac na ciele cos waznego co sie wudarzylo w moim zyciu, moze to glupie ale tak wlasnie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajajajajaja
ja mam w nosie brwi jesyku pepku i uszach.. to wlasciwie nie na pokaz ale gdy jedna osdoba mi sie roche znudzi to nie wyciagam jej (bo dziura brzydko wyglada) .. tylko robie kolejna na która mam ochote :) i wygladam jak podziurawiona ale lubie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajajajajaja
jezyku oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam kilka
mam 4 w lewym uchu(w tym jeden w chrzastce) jeden w prawym. ponadto mam tatuaż (malutkie serduszko) na kostce na lewej nodze, na plecach mam niezbyt duży napis "All You Need Is Love", na szyi mam kwiat i mój najnowszy rysunek: tribal wokoła kostki prawej. Uważam,że to sposób na pokazanie siebie,nie nalezy robic sobie np tatuazu bo jest modny - to kompletna głupota. Kazdy z kolczykow czy tatuazy powinien miec znaczenie dla osoby ktora go posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oommmmmmmmgggggggg
jeSyk ???????????????????????????????????????????? oSdoba ???????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona ania 26
Witam dziewczyny :) Uważam,że to nie moda tylko styl życia. Tak samo jak z gustem muzycznym,jezeli całe zycie słuchałyśmy Jazzu lub Rocka to nie zmieni sie nam jak bedziemy miały 50 na karku. Ja mam malutką stokrotkę z łodyżka i listkami na stopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kureagao
o ja Cię.... ale tragiczny.....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziurawka spławka
ja mialam 9 dziurek w uszach, 1 kolczyk w nosie, 1 w pępku i 1 intymny. dzis nie mam zadnego:) nawet rzadko nosze 2 w uszach;) mineło mi jakos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy żywy dowód na to, że jak ktoś raz zrobi sobie kolczyk, to nie musi "cierpieć" przez niego i "być niepoważnym" do końca życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kureagao
nie uważasz, że jest ...hmmm...kiczowaty?? dziecinny???tandetny???plastikowy?? że wygląda jak dodatek do gazety typu BRAVO GIRL ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdjęciu nie widać, ale jest w trefle i dla mnie ma duże znaczenie i to jest ważne. A plastikowy raczej nie jest, ale chyba nie ma sensu wdawać się w dyskusje na ten temat ;). To moja sprawa co noszę i może przyjęłabym krytykę, gdyby wyszła od kogoś mi bliskiego, ale moi przyjaciele zdanie mają raczej odwrotne, więc nie - uważam, że jest CUDOWNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kureagao
hmmm... ja miałam 6 w uszach, 1 w wardze, 1 w nosie, 1 w pępku,1 w nadgarstku i 1 w...hmmm...biodrze (???) też teraz nie mam żadnego, dziurek praktycznie nie widać, w nosie sama z bliska nie widzę że coś tam było przebite, w wardze mało kto zauważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kureagao
ok! to moja subiektywna opinia, mi to wygląda plastikowo. wiesz....przyjaciółce ja też nie powiedziałabym raczej, że kolczyk który nosi i lubi jest dla mnie okropny... ale przecież najważniejsze, żeby Tobie sie podobał, nie zrobiłaś go dla mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego piercing jest "bezpieczniejszym" sposobem wyrażania siebie. Bo zawsze kolczyk można wyjąć, a z tatuażem nie jest tak łatwo. Dlatego idąc do studia tatuażu, trzeba być w 100 % pewnym, że tego się chce i że to się nie znudzi za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym noszę go w tej chwili, a jutro mogę mieć już inny ;) Może mi też przestanie się podobać za jakiś czas, wtedy zmienię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akakaknakankaak
A ja mialam sporo kolców w ciele, ale większość powyjmowałam bo to kurna moda teraz. Mialam kilkanaście w uszach, tragusa, w nosie, wardze. Zostawilam sobie tylko w języku i w sutku, bo nie mam zamiaru wygladać jak te lansujące się panienki, co to nawet nie wiedzą nic o przekłuwaniu albo materiałach, z których robi się kolce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i te panienki zazwyczaj robią sobie krzywdę, a później obwiniają wszystkich wokół i mówią, że piercing jest zły. Co ogólnie jest przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×