Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anako

Pończochy samonośne przy szczupłych udach

Polecane posty

Gość anako

Hej dziewczyny, chciałabym kupić sobie samonośne pończochy, ale boję się że będą za szerokie; jestem wysoka (172 cm) ale bardzo drobna, więc rozmiary samonośnych pończoch (konkretnie obwodu w udach) wydają mi się absurdalne: XS/S (1-2) - 58-62?! Tyle to ja mam w talii... Czy któraś z was ma podobne wymiary a mimo tego znalazła na siebie niezsuwające się samonośne pończochy i mogłaby mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anako
A z pasem też nie będą za szerokie? Wiem że będą się trzymać, ale za szerokie i tak śmiesznie by wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinny być dobre
ja mam 170 i 49 w udzie, noszę rozmiar 3/4 bo mniejsze są za krótkie i spoko, nie spadają, raz tylko trafiły mi się ewidentnie za szerokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie są za duże. ja jestem niższa, więc ten najmniejszy rozmiar i w długości i szerokości jest dobry (przecież to jest mocno rozciągliwe, na szczupłcyh nogach się nie rozciąga tak i tyle). mam w udach 46cm i jest ok. no i ten pas - sfajniej niż bez niego to wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam się
Musiałabyś mieć nogi jak patyki ,żeby ci spadały.Gumki są dość elastyczne.Najwęższe i bardzo dobre będą z Levante.Zwykłe pończochy do pasa też będą się trzymać jeszcze lepiej (też np. z Levante).Tylko pas musi być porządny , a nie taki sypialniany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anako
Hihi, dzięki, naprawdę mam szczupłe, ale zaryzykuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×