Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marinaans

co to znaczy TOPLESS?

Polecane posty

Gość marinaans

cyt z pewnej reklamy pewnego operatora telefini komór. " na wakacje wezmę bikini , topless bla bla bla " czy ja coś przespałam? zawsze myślałam ze topless to rodzaj opalania bez stanika, lub chodzenie bez górnej części garderoby a tu niespodzainka...to co ona piersi wzieła....? tak na serio pytam co to znaczy wziąść ze sobą topless?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc................
nic nie przespalas, toples znaczy bez niczego na gorze....czyli bez stanika :) np opalanie topless!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinaans
reklamy ogłupiają :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwgihyopu6
przeciez to mowi ta sama głupia blondynka co w poprzedniej reklamie daga ze to czech ma za darmo,wiec jest głupia i nie wie co to znaczy toples,boshhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, tak jak ktoś napisał.... W raklemie chodzi o to, że głupia blondynka się wypowiada i sama nie wei o co chodzi. A z Tobą wszystko w porzadku bo dobrze rozumujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yousta1997
Cześć Jestem Justyna. Mam 15 lat. Muszę przyznać, że miałam to szczęście, że w zeszłym roku pojechałam całą gromadą na kolonie za granicę do Hiszpanii. Jak wiecie, jest to bodajże najbardziej morski z europejskich krajów. Szybko dojrzewałam, podobnie jak i moje wszystkie siostry, a mam ich 2, każda starsza o 2 lata. Dużo słyszałam z opowiadań różnych moich przyjaciół i znajomych oraz rodziny, że byli w Hiszpanii na wakacjach i są w szoku, że tam jest w zasadzie odwrotnie niż u nas. Po prostu większość dziewczyn opala się tam bez stanika. Opalają się topless tam zarówno kobiety 30-35-letnie jak i dziewczyny 15-18 letnie albo nawet młodsze. Trochę poczytałam o tych różnych plażowych obyczajach. No i rzeczywiście...okazało się, że w tamtych rejonach są plaże, na których po prostu nie wypada inaczej się pokazać niż topless. Jeszcze nie wiedziałam, ale okazało się, że spędzaliśmy kolonie w pobliżu właśnie jednej z takich plaż w stylu topless. Oczywiście, niejeden raz na niej tam byłyśmy. Pierwszy dzień jakoś nas nie przekonywał, ale na drugi postanowiłyśmy się przełamać i wszystkie zaczęłyśmy opalać się topless.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfghf
Znow ten debil - erotoman .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvxzc
a ja rozumiem to tak, ze jak bierze topless, to chyba same gacie od stroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek google prawde powie
topless to bez góry , gołe cycki :P wujek google prawde powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Administracja Kafeteria
Weź ludzi nie obrażaj idioto od erotomanów. Nie znasz dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnie łyżwy wodne sanki
bez góry całkowicie :P cycki na wierzchu same bez niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×