Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

Czy komentujecie ludziom, których nie znacie...

Polecane posty

... zdjecia na nk? nawet nie znacie z widzenia... bo mi sie taki jeden kolega kolezanki podoba i nie wiem czy zagadac? :D czuje sie jak ponawiacz zadajac takie durne pytanie :O ale pytam powaznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie komentuje
ale to chyba nic zlego, w koncu ktos daje swoje zdjecie i dane do publicznej wiadomosci Licz sie z tym, ze przy komentarzu wyskoczy twoje nazwisko i wszycy inni moga to przeczytac, niekoniecznie ci zyczliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justina t.
może za pomocą tej koleżanki?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie komentuje, ale nie uwazam ze to cos zlego. ja nie mialabym nic przeciw gdyby zrobila to nieznajoma mi osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justina t.
ja skomentowałam raz zdjęcie pewnego zupełnie nieznanego mi chłopaka, dlatego, że był tak masakrycznie przystojny i seksowny, że aż palce mnie świerzbiły, żeby coś napisać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu by nie
dzięki temu widzisz ze sie podobasz facetom :-) ja poznałam faceta przez fotke i juz jestem z nim 2 miesiace cos niesamowitego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ywana
Nie komentuje ale rowniez nie widze w tym nic zlego.Nie dolaczam nieznajomych do listy moich znajomych, ktorzy nie odezwali sie ani jednym slowem a ktorzy przeslali zaproszenie.Taka jestem ale kazdy jest inny i robi to, co uwaza za stosowne.I to jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×