Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lonely_flower

Jak poderwać dużo starszego faceta???

Polecane posty

Gość gość
Wróciłlem z wesela i nie wyzywaj mnie, świadczy to o tobie, bawilem się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj, widocznie ona nie chce gowniarza, tylko faceta który zna życie, dlaczego piszę tak wcześnie? Dlatego że wrocilem z wesela durniu agresywny. Zazdroscisz że woli mnie jak ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy hajter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego tu zazdroscic? Zdesperowanego paszteta,ktory nie potrafi znalezc mezczyzny w realu?:-D stary idiota i desperatka..para idealna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś strasznie trywialny hajterze, nie twoja sprawa z kim się zaznajam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co Grzesiu, kup sobie słownik wyrazów obcych i poznaj znaczenie słów ,które używasz. Bo bywasz śmieszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje sie ze Grzesiu ma naprawde jaja. Mowi wprost o co mu chodzi. Niczego nie ukrywa. Gra w otwarte karty. A poza tym nie jest on zadnym syntetykiem to realny facet. Ma firme. Ma konto na fejsie. Jak ktos nie wierzy niech wpisze jego adres meilowy w internecie to znajdzie jego nazwisko. Zdjecie z fejsa jest tym samym zdjeciem z gg wiec to na pewno on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stronę 113,tam można się przekonać p "kulturze" Grzesia. Prostak i cham:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prostak, nie cham, tylko właśnie prostakiem jest ten, co mi się podszywa pod nicka, tak bylo między innymi na tych stronach, dlatego wolę nie używać nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiewa ciszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzesio przestał pisać, bo pewnie zaznajamia się z Marzenką, ale pewnie i tak wróci tutaj jak tylko dziewczyna przejrzy na oczy. Facet ma cztery dychy na karku i wciąż jest sam, dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzena chciala tylko pogadac, a nie wiązać się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz, że człowiek dobrego serca zawsze jest sam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desperat szukajacy malolaty, bo to glupiei naiwne, za baby w swoim wieku sie zabierz, a nie mlodki, ale te starsze oczekuja czegos wiecej, a ty nie masz im czego zaoferowac, to zadna cie nie chce, wiec stary facet szuka dziewczyny, ktora z powodzeniem moglaby byc jego corka. Obdzydliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś siedzisz tutaj baranie bo żadna twoja rówieśniczka nie jest tobą zainteresowana i żal dupę ci ściska że one wolą starszych :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę właśnie, całą listę tych chętnych na związek ze starszym facetem, ale tak się pocieszaj nadal. Szczególnie z takimi poziomem kultury, możesz sobie pomarzyć o młodszej jak i starszej. Skoro tak się o was biją to co tu u nadal robisz? Śmieszny jesteś i żałosny w tej swojej psychozie, myśląc, że masz u 18 letniej dziewczyny większą szanse niż chłopak w wieku 18-25 lat. Człowieku, takie związki z dużą różnicą wieku to nisza, która wynika z losowych wydarzeń, a nie szukania na siłę młodszej, bo tobie się należy, bo przez ponad 40 lat nikogo nie znalazłeś, ale dalej bluzgaj na innych, bo żadna cię nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie szukalem na siłę dziewczyny, po prostu tylko zapytalem się o ewentualną znajomość, nota bene w moim wieku przypadało o wiele mniej kobiet niż mężczyzn, druga zaś sprawa zawsze miałem dobre serce, nie wiem z czego to wynika iż co niektórzy są strasznie agresywni, totalny brak kultury, przykro mi to pisać ale taka jest prawda. Poniekąd niektóre osoby mają rację, gdy powiewa trywializmem to nic dziwnego, że dziewczyny takich nie chcą, pozdrawiam Grzegorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjeżdżm za granicę mam g****o w polsce, polska to k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaerwe86
Skoro masz dobre serce, to moglbys opowiedziec czym sie zajmujesz w ttm zakresie. Pozdrawiam Grzegorzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tam się tak brzydko wyraża? Hmmmmm, ok trudno, ktoś tam pisze o Polsce , owszem po części to prawda, nie szanuje się przedsiębiorców, inicjatyw, są różnego rodzaju opinie, zajmuje się budownictwem, aranżacja, oraz programami, kamerami cctv, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam to ja powyżej Grzegorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaerwe86
Grzegorzu, pytałam o dobre serce, myśląc, że moze tak jak ja udzielasz się społecznie. Wolontariat, oferowanie bezinteresownej pomocy komus obcemu, wiesz co mam na myśla, sama kocham zwierzęta, więc staram się im pomóc. A jak jest z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uratowalem 3 ludzkie życia, za to nieam nikogo i NIV z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosty rachunek, jak się nie ma szczęścia, to się nie ma do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy opłaca się ze mną wiazac. Moje serce długo nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym umrzec, boje się co zastane po śmierci. Chyba piekło Kiedyś opiscilem swoje ciało, znalazłem się w złej atmosferze, gdzie mnie atakowali,gdy bylem miły, to zostałem suszony. Aż się oderwalem od tego miejsca, i w końcu znalazłem się gdzie było mi przyjemnie, Milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tego Grzegorza, nie obstawiam za nim, ale to naprawdę dobry człowiek, ma sumienie i serce, nie dostał w życiu nic. Sam na wszystko za pracował, naprawdę jest elokwentny, pomocny, szkoda kiedyś słyszałem jak sam do siebie zaplakal, tuląc się do poduszki, osobiście jestem żonaty, ale on tak szanuje kobiety, że jestem w szoku, nie jedna by chciała taki szacunek, a on ciągle jest sam. Mam nadzieję że tego nie przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzegorz sam sobie pisze, pochlebne opinie, przeciez to widac jak na dloni, ten sam styl pisania i skladania zdan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ty jeden nic nie dostałeś, nie ty jeden ciężko pracowałeś na wszystko ledwo coś otrzymując wzamian. Użalanie się nad sobą nic Ci nie da, a jak masz problemy natury psychicznej udaj się do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie przeczyta on tu nie wchodzi hahaha samochwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×