Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jesssssiccca

pytanie odnośnie ciasta- murzynka

Polecane posty

Gość jesssssiccca

czy ta masa kakowa musi dlugo stygnac? tzn calkowicie czy moze byc troche ciepla zanim dodam zoltka i reszte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssssiccca
odswiezam pytam , bo to moje 1 ciasto :( i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynta5
Nie musi byc calkiem zimna ale chociaz taka zeby nie sciely ci sie zoltka albo nie zwazyla reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssssiccca
juz sobie poradzilam, bylo prawie zimne jak dodalam zoltka i reszte ale dziekuje za odpowiedz :) ciasto w piekarniku :) ciekawe czy sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssssiccca
a teraz okazuje sie ze bede miala za chwile problem bo nie mam specjalnego patyczka do sprawdzenia czy ciasto jest upieczone w srodku ,mam wykalaczki tylko ale obawiam sie ze beda za krotkie ;) macie jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to robię zapałką. Wykałaczki nawet lepsze, bo dłuższe. Ja jeszcze trohę kaleczę zapałkę nożem, żeby była bardziej szorstka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssssiccca
okej wiec jednak wykalaczka dobra a myslalam ze zbyt krotka :) dzieki wielkie mella :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssssiccca
heheh smieje sie wlasnie bo zerknelam jak ciasto wyglada - nie mialam wiekszej blaszki tylko taka keksowa ,wiec nie wlalam calego ciasta bo wiadomo ze urosnie i teraz bedzie problem ,bo bardzo uroslo i musialabym chyba ze 2 wykalaczki wlozyc :D obawiam sie ze sie nie dopiecze ,koneicznie musze kupic nowa wieksza blache ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessica - przecież nie musisz tym drewienkim sięgnąć do dna - tylko do środka, bo to tam jest szansa że się nie dopiecze - może nie ma wysokości dwóch wykałaczek to ciacho? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssssiccca
okej :) nie no dwoch to chyba raczej nie :) widzisz,tak to jest jak sie nie pieklo wczesniej ciast ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssssiccca
ale wyroslo pieknie to moje 1 ciasto :) zaraz przychodzi chlopak - ale sie ucieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×