Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gtruytruy

zalamana cyckami

Polecane posty

Gość gtruytruy

jestem zalamana, mam 27 lat i obwisłe cycki, czy moge sie podobac? :( Dodam ze sa rozmiaru 75c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co pytam
rodziłaś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtruytruy
boje sie operacji, dodam tylko ze w pozycji na pieska one wygladaja jak wiszace wymiona:( Chciałam spytac czy inne tez tak maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtruytruy
nie rodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co pytam
ja mam 24 lata. 75d, mam to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele dziewczyn tak ma
..grawitacja robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co pytam
niestety :/ zwłaszcza jak sie ma duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtruytruy
moze ktos sie jeszcze wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szamka
wypierdalaj do rzezni tlusta swinio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze świętokrzyskiego
też mam takie piersi :-( A miałam kiedyś rozmiar 70 D , teraz mam 75 C i strasznie obwisłe. Bez stanika lepiej sie nie pokazywać. Karmienie piersią jednak ma swoje wady bo teraz nie mogę zaakceptowac swojego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest normalne że z wiekiem duże piersi zaczynają wiodczeć a szczegołnie u kobiet ktore dbają o wagę i zgraną zylwetke. Tak jest albo wasz men zaakceptuje was jako grubaski z ładnymi cyckami albo szczupłe z obwisłymi Moja jest szczupła z obwisłymi jak niektore z was i mi to odpowiada bo piersi mnie kręca i szczupła sylwetka Przynajmiej mogę podczas seksu wziąć do ust obie sutki razem (ona to bardzo lubi) Jak miała 20 lat to nie mogłem bo zawsze jejden wypadał podczas ssania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgssdsdssg
Facet, robisz sobie jaja, prawda?? Twoja dzioewczyna Ci wmówiła, że skoro jest szczupła, to musi mieć obwisłe cycki, tak?? A akurat to babki z nadwagą mają obwisłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldldldldllddl
"wiotczeć" - jakiś tam facet: naucz się ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 lata, 75E Załamana totalnie Nie ma na mnie stanika A jak jest to za 289 ziko. Załamana ich widokiem Podobno pomagaja pompki.. Ale zeby było widac efekt to chyba z tysiac dziennie I jeszcze trzeba umieć je robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dni swiat
ja mam 70/75 C i sa lekko obwisle ale jak sie wyprostuje i ramiona w tyl to spoko. trzeba robic cw ale komu by sie chcialo. ja chodze na aero moze cos pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgssdsdssg
Oj, przejmujecie się, dziewczyny. Ładne mają być piersi w staniku i sukience z dekoltem. Nagie mają być pachnące i miłe w dotyku. I lepiej, jesli są trochę obwisłe, duże i miękkie niż małe i twarde. To tak okiem faceta z pewnym doświadczeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldldldldllddl
Dokładnie. Jest ok dopóki w dobrym staniku piersi wyglądają zajebiście. Też mam obwisłe D, ale w staniku wyglądają super, faceci wzroku nie mogą oderwać. A że nago już tak nie wyglądają. No coż, mam swoje lata i mój brzuch też nie wygląda tak zajebiście jak przez koszukę, tudzież moje gołe nogi nie wyglądają tak super jak w czarnych rasjstopach. no i co z tego? W ubraniu oglądają nas i osądzają obcy ludzie. Nago ma nas oglądać osoba, która nas bez reszty akceptuje. Bo ja nie akceptuje, to nie ma co jej dopuszczać do naszej intymności, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldldldldllddl
Zainwestuj w dobry stanik, sprawdź, w jakim dekolcie wyglądasz najkorzytniej - to jest ważne, jak nas widzą ludzie. Ja uwielbiam dekolty i ogólnie całkiem lubię swój biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×