Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKKKKKAsia

Zrobić to dla nas?

Polecane posty

Gość KKKKKKKAsia

Nie moge zaliczyć pewnego przedmiotu ja i mój facet jeśli nie zaliczymy tego teraz to koniec bo kończy się czas na zdanie warunku i nas wypieprzą:O Oczywiście mojemu facetowi nie mowie o mim pomyśle ale ten prof do mnie zarywa właściwie, to do wszyststkich lasek zarywa..bo to taki typowy niepoważy bawidamek ale za to złośliwy jak cholera i tak sobie pomyślałam że jakbym tak się raz czy dwa z nim spotkała i nawet ten seks uprawiała to jakoś by się to dało to załatwić...nie wiem jak to przezyje bo taka nie jestem ale innej szansy na załatwienie tego nie widzę:OMyślicie że to jakoś przeżyje?Jak to zrobić o czym myślec żeby było mi łatwiej?:(:(:(jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
To weź się za naukę! Nie poniżaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak byłby
z ciebie dumny gdyby to czytal, takie poswiecenie ! szkoda slow na komentarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKAsia
to nie prowokacja.Nawet nie masz pojecia ile takich akcji się dzieje na prawdęJa walcze ze sobą bo nie robiłam takich rzeczy nigdy,ale my przez to nie przebrniemy.Bo to są skomplikowane zadania można sie uczyć i uczyć a i tak sie obleje bo nie mamy tej smykałki.Szkoda rezygnować bo z innymi przedmiotami sobie radzimy bardzo dobrze.Tylko to...wszyscy jakoś ściągneli pomagali sobie a nam sie nei udało i teraz samemu za kolejnym razem to musimy to umiec na bache i nic sie nie fartnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napij się
i wyobraz sobie że robisz to ze swoim facetem:Dwyobraz też sobie w trakcie stosunku jak zamkniesz oczy piątki w waszych ideksach?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermaczo
Jak nie mozesz sie nauczyc to idz do szkoly specjalnwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejejejej
No tak, bo latwiej dac dupy niz sie pouczyc/popracowac. Norma :) Spierdalaj dziwko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet rozważając to odkryłaś swój kurrewski charakter. Teraz dasz dupy za egzamin, potem za prace, potem za awans i tak pójdzie. Jesteś zwykłą szmatą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×