Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasia_filolog

Kupujecie w sklepach internetowych

Polecane posty

Gość Joasia_filolog

Ja trochę się boję, że zostanę oszukana albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone_korale
ja kupuje, ale tylko w takich najwiekszych i jak na razie wszystko ok, a ja oszczedzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_filolog
A korzytacie z porównywarek cen albo z serwisów, które mają opinie o sklepach internetowych? W sumie to fajnie poczytać opinie innych użytkowników, którzy robili już zakupy w danym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malachitowa26
kupuję w takich które znam i wiem że sa pewniakami, ostatnio nawet kupowałam pościel w sklepie galeria.vox bo spodobały mi się wzory, z porównywarek też korzystam np. z ceneo, ale nawet jak coś jest kilka złotych taniej w sklepie którego nie znam to wybieram ten sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czasem kupuję w sklepie galeria.vox, kupiłam już kilka rzeczy do domu, między innymi lampkę nocną (to ostatnio), a z porównywarek cenowych raczej rzadko korzystam, bo kupuję tylko w sprawdzonych miejscach, gdzie wiem, że ceny nie są zawyżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurki3
ja kupuję zazwyczaj na merlinie, mają wszystkie nowości książkowe, muzykę, kosmetyki, perfumy i fajne prezenty na wszystkie okazje, no i na okrągło promocje cenowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałam do tej pory tylko jeden raz - książkę w sklepie Kolportera i wszystko było zgodnie z planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gammmma
Jedynie w dużych sieciach- książki płyty itd w merlinie i empiku, sprzęty w euro agd, vobisie i agito, tekstylia w quelle i bon prix Kosmetyków nie kupuję, bo nie mam pewności czy nie były otwierane czy coś. Te punkty mam sprawdzone, w innym sklepie ze sprzętem elektronicznym kiedyś coś zaczeli kręcić ,więc sie wycofałam z transakcji.Nie chce mi się już szukać i wybierać- z tych korzystam , i tak zawsze taniej niż w zwykłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denka
ja ciuchy na www.vintageshop.pl książki na www.merlin.pl i czasem allegro - ale tam sama ostatnimi czasy chińszczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×