Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SAE

Strój kąpielowy.jaki? muszę ukryć rozstępy!

Polecane posty

Gość SAE

Mam pytanie, jaki powinnam nosić strój. Mam rozstępy i maly biust!!! Na pośladkach rozstępy, wiec przydałyby się spodenki. Kupiłam sobie taki kostium, spodenki ledwo zakrywają rozstępy, ale góra jest taka, że jest wiązana na szyji i w cieńkiego materiału, przy moim małym biuście wyglądam płasko ;( Myśle teraz czy czasem nie kupić nowego w tym samym kolorze i odcieniu (turkus będzie cięzko znaleść podobny) tylko, ze z wkładkami. Najlepiej chciałabym mieć 2 góry, jedną w typu zwykłego stanika z odpinanymi ramiączkami,aby móc sie opalać a drugi wiązany przez szyję, zeby opalać lepiej plecy w ruchu. Czy musze kupić 3 stroje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam ten problem
witam :) mam rozstepy na biuscie,biodrach i udach tak po linii boki i uwazam ze mam znacznie gorzej niz ty bo nie kupie przeciez spodenek do kolan :-o. wiec moze nie przesadzaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
ostatnio na plaży miałam wykrojone majtki(taki był kostium) i czułam sie fatalnie.wiec teraz bez spodenek na pewno sie nie pokaże, jak w koło same piękne dziewczyny z pięknymi ciałami, zero cellulitu, jędre pośladki, piękne biusty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babaloo
idz do jakiegos duzego sieciowego sklepu gdzie kupuje sie osobno gore i dol i skompletoj spodenki i dwie gory wyjdzie taniej niz 3 stroje, a i kolor bedzie ten sam. do tego mozna dokupic szorty, tshirt, albo torbe w tym samym kolorze. a tak poza tym to nie przejmowalabym sie tak wygladem. nad woda przwie kazda dziewczyna ma jakas niedoskonalosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
A jaki kostium przy asymetrii? Bo chciałabym zakupić 2 - częściowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAE a może założysz swoj ulubiony kostium, tzn. taki jak Ci sie podoba a nie taki jaki musisz mieć zeby zakryć rozstepy a na bioderka założysz pareo i z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem i mam
te krechy na brzuchu i plecach ;/ wy to macie dobrze przynajmniej mozecie je strojem zalonic a my ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
rok temu założyłam na plaże właśnie taką chuste dopasową do stroju, a rodzina mnie wyśmiała, że zakrywam sie jakbym miała 70lat! Majtki były mocno wycięte, wiec jak szłam sie wykąpać to prawie biegłam! Ale w tym stroju dobrze sie czuje w spodenkach (tzw. nie mają nogawek, takie wiecie mini, ze pośladki są przykryte) One nie sa do opalania (opalam sie w stringach w miejscach gdzie mnie nikt nie widzi), tylko np zeby sie wykąpać itd (tam gdzie ludzie mnie widzą), a góra faktycznie by musiala być usztywniana... chyba bede szukac takiej, a majtki i tak sie przydadzą do opalania przy ludziach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też mam
rozstępy na udach i brzuchu i olałam to!!! urodziłam dziecko i mam do tego prawo. robiłam wszystko żeby im zapobiec ale niestety ...... geny:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprwnie ja tez mam!! i wali mnie to! moje cialo jak sie komus nie podoba to won nie patrzyc. a faceci i tak nie widza tego ani nawet nie wiedza co to jest i maja to w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też ma rozstępy
pomyśl sobie ze te cycate laski to połowa po operacjach plastycznych Zaznaczam NIE WSZYSTKIE!!! ale w głowie się nie mieści ile lasek jest poprawianych przez chirurga tu i tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghhfg
a ja mam rozstepy od kolan az do tylka lacznie z nim a mam niespelna 19lat ,a no i 0 biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo wlasnie takie bez cyc c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
ale ja mam dużo tym rozstępów na pośladkach, a jeszcze na udach cellulit, z którym walcze. A mam dopiero 20lat ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghhfg
ciesz sie ze na posladkach tego kazdy nie zobaczy :) a cellulitu nie mam wiec nic ci nie doradze ale kto wie moze tez niedlugo bede miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to gdzieś
dziewczyny a olać to! nie bedziemy po plazy jak beduini chodzic tylko dlatego ze ktoras tam ma celulitis a inna rozstepy! Facet nie wie co to nawet jest a jak nie wie to mysli ze tak ma byc a poza tym chodzimy na plaze zeby sie poopalac i czuc wspaniale a do tego opinia o obcych ludzi o mojej dupie chyba nie jest niezbedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierasekk
byłam w ten weekend nad jeziorem- popatrzyłam sobie na inne kobiety i wiecie co? ciężko mi było znaleśc te idealne.... prawie każda miała jakieś tam wady a to celulit a to boczki a to wystający brzuszek i co z tego??? ja rozumiem ponad 100 kg osoba może się wstydzić , może być to kręcpujące dla niej ale dodatkowy kg, jakiś wałeczek, rozstępy....? walić to :) faceci na to kopletnie nie zwracają uwagi- po co ich uświadamiać cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może faceci nie wiedzą co to jest, ale widzą coś \"brzydkiego\" . a rozstępów jest pełno, a jeśli się opale widać je jeszcze bardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam
a co ja mam powiedziec mam 19 lat i mam rozstepy cellulit ;l i nawet na boczkach mam rozstepy ;lll i jak tu sie pokazac na plazy ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi to wisi
Mam zaledwie 15 lat...ważę 53kg i mam sredni wzrost, mam rozstępy,przed chwila je zobaczyłam i celulit...w sumie nie obchodzi mnie opinia chłopaków,bo i tak nie wiedza co to,gorzej z ładnymi laskami,które sie wyśmiewają. Celulit ma ponoć każdą kobieta tyle,ze jedna bardziej widoczny,a druga mniej. A rozstępy to co druga,tylko,ze inne potrafią zakryć,a inne nie...nikt nie jest doskonały przecież;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 9 miesięczną córkę, waga nie jest najgorsza (ale jeszcze kilka kg chcę zrzucić), mam jednak sporo rozstępów na brzuchu, jak to u mam bywa - lekko obwisłą skórę na brzuchu, schodzącą już od boków... Myślę,żeby kupić strój jednoczęściowy,ale przecież jeśli będzie mnie opinał (co nieuniknione,bo przecież 'worka' nie kupię) to tym bardziej będzie widać nadmiar 'wiszącej' skóry, jakby tak te rozstępy opalić - nie będzie ich prawie widać to raz, dwa, jak brzuch wciągnę,to wygląda znośnie, a mam nawyk lekkiego wciągnięcia brzucha, ale widać,że jest to brzuch 'po-ciążowy' ;) poza tym na plaży będzie ze mną moja córcia :) To i widać będzie,że mamusia ;) w takim układzie wydaje mi się,że jednak nie ma sensu zakrywać tego brzucha cholera wie jak, ewentualnie zarzucić jakieś pareo idąc powiedzmy na spacer po plaży, bo leżąc trzeba brzuch wystawić,żeby się opalił ;) Zamiast ukrywać rozstępy wystawcie je do słonka! Jak się opalą, znaczniej zmniejszy się ich widoczność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiTaLota
ja tez ur dziecko juz ma 9,5miesiaca. Rozstepy mam na udach pupie biodrach, ale to nic najgorsze jest to ze rozstepy mam tez na piersiach i nawet głupiego stanika nie moge znalesc zeby je zaslonil rozstepy na piersiach zaslaniam podkoszulkiem po szyje a teraz jest lato i nie mam lekko jaki stroj do kapania mam zalozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiTaLota- może tankini? Sa bardziej zabudowane niż normalne kostiumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korczitta.
zapraszam na www.intymnosc.pl/aff/7733 super stronka dla kazdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korczitta.
zapraszam na www.intymnosc.pl/aff//7733 super stronka dla kazdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiTaLota
Werunia o jakich stanikach piszesz? przeszłam juz tyle sklepow z damska bielizna i nie znalazlam takich stanikow ktore zakryja rozstepy ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiTaLota
Werunia ten czarny pierwszy ktory wskazalas pierwsza klasa. Bardzo Ci dziekuje ;* pozdrawiam wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×