Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SAE

Strój kąpielowy.jaki? muszę ukryć rozstępy!

Polecane posty

Gość PiTaLota
Werunia ten czarny pierwszy ktory wskazalas pierwsza klasa. Bardzo Ci dziekuje ;* pozdrawiam wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiTaLota
Werunia dziekuje Twoja pierwsza sugestia z ta czarna bluzeczka suuuper wielkie dzieki pozdrawiam wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiTaLota- nie ma za co;* Cieszę się, że mogłam pomóc;) Niech się dobrze nosi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednoczęściowy stój wcale nie musi być nudny i nijaki;) Można na przykład kupić fason w tym stylu: http://ekskluzywna.com.pl/Verano_043_Teida_miedziany_p16365.html który bardzo ładnie podkreśla biust, czym odwraca uwagę od niedoskonałości...brzuch jest zakryty, więc dodatkowy plus;) Trzeba się rozejrzeć jest na prawdę spory wybór strojów jednoczęściowych, lub dwu z górą na wzór tuniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam sie przejmujesz
jak sie troszke opalisz to rozstępy znikną :) popatrz czasem na ryczące 50-60tki brzuchate w bikini nad naszym poslkim morzem to naprawdę będziesz błyszczeć przy takich czym ty się przejmujesz ;) jak nie będziesz na nie zwracac zbytnio uwagi to uwierz ,że inni tez nie będą tego zauważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strój strojem. Z zakupieniem takiego nie bardzo wyciętego, szczególnie przez internet nie powinno być problemu. Ja też mam rozstępy na biodrach. Czytałam trochę o różnych specyfikach i trafiłam na stronę maslokakaowe.com gdzie mają specjalistyczną serię balsamów na rozstępy. Kup sobie fajny strój, ale ja zamierzam potraktować moje biodra takimi balsamami też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdemu pasuje coś innego, ja tez plażuje w tankini, ze względów zdrowotnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×