Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rihana

artroskopia barku czy ktoś ją miał

Polecane posty

witam mam miec artroskopie barku w klinice w żorach czy ktoś ją miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
23.06.08 mialam w zorach artoskopie kolana:) nie wiem jak jest z barkiem ale moge ci powiedziec ze opieka super i wsyztko naparwde ok:) teraz korzystam u nich z rehabilitacji i tez jestem bardzo zadowolna :) nie wiem czy moj post jeszcze ci pomogl :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!! Czekam na artroskopię barku - może znajdzie się ktoś z podobnym problemem i poradzi??? Moje dolegliwości to -cechy przewlekłego zapalenia procesu zapalnego ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego. -w przedniej części ścięgna zwapnienie(pięć guzków o długości 12mm jeden) -przewlekły proces zapalny kaletki podbarkowej -przewlekłe zapalenie ścięgna głowy długiej mięśnia dwugłowego -widoczna niewielka ilośc patalogicznego płynu w otoczce ścięgnistej. Napiszcie coś na ten temat bo chyba oszaleję. Operowana Będę w Poznaniu za jakieś pół roku. Nie zgodziłam się na blokadę. Czekam na info:) Pozdrawiam Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę wam dziewczyny podać link do dobrego forum medycznego gdzie ludzie sobie pomagają wymieniając sie doświadczeniami w chorobach a także polecą specjalistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×