Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitenss girl

Siłownia i chłopacy

Polecane posty

Gość Ineska Pineska
Moj facet jest panem policjantem od zadan specjalnych...wiecie-kominiarka,ostra broń i 'na glebe,na glebe!' :PP w pracy na wyciągnięcie ręki ma siłownie i własciwie w obowiązku serie cwiczen:P ale czasami przesadza ;/ ... potem przychodzi do domu taka maruda i nie ma na nic siły...(na to też :( ) ale jezeli mam byc uczciwa i szczera...uwielbiam jego stalowe mięśnie,piękny kaloryferek,bicepsy i te plecy ... mmm xD w jego towarzystwie czuje się bezpiecznie i pewnie... sama słodycz;)) dlatego uwazam ,ze siłownia,troche aktywnosci fizycznej są jak najbardziej 'in' ;) ... pe.es ;] nie ma nic złego w tym,ze facet lubi się pochwalić pięknym ciałem i zachowuje się niczym kogucik ... ą,ę itd,itp (co nie swiadczy o jego poziomie iQ ) Chwała im za to ,ze mają o wiele więcej dyscypliny niz my kobietki ... czasami patrze z podziwem kiedy moj facet rygorystycznie 3ma się diety i regularnych cwiczen...gdybym ja miała w sobie tyle mobilizacji :( ... (chociaz staram się;) sama kiedy czuje,ze zgubiłam pare kilogramów i moj brzuszek jest apetycznie płaski mam ochote pokazywac go całemu swiatu :P i kazda z nas w momencie,kiedy jest pewna swojej atrakcyjnosci(juz nie wazne czy z powodu utraconego kilograma czy tez nowej fryzurki) obrasta w piorka ;)) dlatego,jezeli masz się czym chwalić ... to się chwal :)) a ta/ten ,ktory jedynie potrafi cię nieładnie podsumowac tylko dlatego,bo ładnie wygladasz,widocznie sam musi miec problem z kompleksami ... (bo dlaczego ktos mogłby byc ładniejszy lub co gorsza poprostu zadbany bardziej od niej/niego) takim tylko pogratulować i bić brawo ... ;] !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boli mnie twoja popularność boski komiku :D:D trochę śmieszy mam wrażenie że jesteś tylko teorią mało pokrywającą się z praktyką no i jak tu nie odnieść wrażenia że musisz mi dowalić postaraj się bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąte koło - boli Cie... tak po prostu, choc to smieszne bo to tylko forum do zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda ona
dobre prowo patrze ze wszyscy sie nabrali :) ciekawe z jakiej stronki brał te zdjecia 22latek buahahahha 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie forum do zabawy komiku a nie udowadnianie sobie wyższości nad innymi o sorki zapominam że to właśnie jest dla Ciebie zabawa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" kurwa komiczne ty to masz\" to proste w kraju, gdzie równanie do dna jest ideologią narodową... wystarczy nieco sie wyróżniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kurwa komiczne ty to masz\" cos w tym jest co piszesz :) dlatego w realu staram sie otaczac ludzmi z tzw \"swojego srodowiska\" na podobnym poziomie finansowym oraz tzw życiowego ogarnięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasyczne podejscie - sokoro Ty siedzisz na zmywaku, to zakladasz, ze robi tak kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Komika
Poranek Komika: Świtało. Do przestronnego pokoju wypełnionego starymi pożółkłymi księgami, antykami i urządzeniami imitującymi perpetum mobile zaczęło wdzierać się poranne słońce oświetlając śpiącego Komika i wybudzając go ze snu… Jak zwykle wstał przeciągnął się, wziął szybki prysznic masując leniwie swą najcudowniejszą na świecie klatkę po czym lekko wytarł swe najbardziej lśniące na świecie włosy ręcznikiem i zapatrzył się w lustro. Zastygł tak przez chwilę w niemym podziwie po czym stwierdziwszy, iż wygląda jak młody grecki bóg ubrał spodenki, koszulke i udał się na siłownię ażeby udoskonalać swe najdoskonalsze w całym uniwersie ciało… Po 10 minutach ćwiczeń sapiąc i stękając zczołgał się z ławeczki do cwiczeń. „ na dziś starczy, i tak nie ma takiego, który mógłby się z mocą wielkiego Komiczne, pogromcą głupoty i błazenady „ Tak pomyślawszy przebrał się i zasiadł nad poranną gazetą, nadchodziła pora wyjścia do pracy… Gdy już cały wypachniony, ogolony, niesamowicie wykwintnie ubrany (po prostu cudowny!) miał wychodzić przypomniało mu się że zapomniał o najważniejszej rzeczy ze swego porannego, wypracowanego od lat rozkładu zajęć…(!) Wbiegając z powrotem po schodach mamrotał pod nosem: „O kurwa, kurwa, zapomniałem napisać porannego pościka na KAFETERII!!!” Sprawnym ruchem odpalił komputer i trzęsącymi rękoma wstukał w wyszukiwarce adres niesławnego forum… Wpatrując się w stronę główną zniecierpliwiony szukał inspiracji… -mądrze i przekonywująco… - mruczał prawie niedosłyszalnie - przepleść łaciną czy może nie dziś? A może cytat z jakiejś księgi, której zapewne nie czytał nikt oprócz mnie… taaaak, to byłby od razu pretekst aby wytknąć śmiałkowi, który będzie mym oponentem nieuctwo i nieznajomość owego dzieła…hmmm…ułomność intelektualna adwersarzy… adwersarzy… i w jakim kontekście użyć słowa konstantynopolitalibańczykórwianeczka aby zabrzmiało „mądrze” i wyszło mi ładnie i zgrabnie???? Był już dośc mocno poirytowany brakiem porannej weny kiedy spostrzegł, że już ostatni moment aby wyjść do pracy nie zaliczywszy spóźnienia… Jednak Komik używając swej niewiarygodnej inteligencji począł klepać szybko w klawisze klawiatury, tak – to było silniejsze od niego… Dokończywszy dzieła wstał, rozprostował się dumnie wymierzył palcem w monitor i wyrecytowawszy słynną frazę pochodzącą z filmu Terminator 2 („i’ll be back”) zaniósł się gardłowym śmiechem po czym w szalenie znakomitym nastroju pognał do pracy… c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to Ty zakładasz że nikt nie jest w stanie Ci dorównać i mało tego dla pewności od razu kopiesz i do ziemi dusisz bo inaczej przecież nie wystawał byś poza przeciętność i kto tu ma kompleksy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"za to Ty zakładasz że nikt nie jest w stanie Ci dorównać\" jesli tak zakładam, to nie musze juz niczego udawadniac... fakt jestem megalomanem :D ale to wlasnie dlatego nie musze sobie niczego udawadniac.... taki uproszczony i nieco odmieniony sylogizm za to chętnie troche sponiewieram takich ludzików, ktorzy z zawiści, za wszelką cene starają sie mnie zgnoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D wybacz komiczne ale przeceniasz się nie mam zamiaru cię gnoić i zawiść mi daleka chciałem tylko wiedzieć czemu musisz gnoić innych i już wiem śmieszny czasem bywasz z tą swoją megalomanią i nieomylnością :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wiesz :D:D:D:D:D:D czy raczej przyjąłes sobie taką teorie by ukoić swe umęczone płynem do mycia naczyń dłonie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D jak już musisz leczyć swoje kompleksy na mnie to wymyśl coś co mnie chociaż rozbawi proponuje poczytać podszywaczy oni chociaż są śmieszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno twierdziles, ze ja Cie smiesze :D zawsze tak mieszasz sie w teoriach? nic to - ja lece do domu miłego wieczoru i dobrego kremu do rąk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne- jestes zalosny
nie da sie ciebie czytac, doslowbie porazasz glupota udajac inteligenta, pseudointeligent z ciebie, zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na siłowni- chudzielców pomijam wzrokiem jak jednostki niewidzialne, karki pomijam wzrokiem z trudem....wzrok przyciagaja panowie opaleni, wyrzeźbieni nie tylko żmudnymi ćwiczeniami ale też za pomocą sportu, np. sztuki walki, pływanie...tak w takim towarzstwie godzinka na rowerze upływa niepostrzeżenie;) Panowie dbajcie o siebie byśmy mialy czym cieszyć nasze piękne oczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×