Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitenss girl

Siłownia i chłopacy

Polecane posty

moze jakies ćwiczenia oddechowe balonie - w połączeniu z regulacją zwieraczy odbytu daje świetne rezultaty (podobno :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Masz rację mega - Twoja obecność jest tego najlepszym przykładem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
ooo siemanko wszystkim:) niezle temat się ciagnie:) jakie plany na wieczór? co u was słychac???jak dzien mija?:) ja tylko na chwilke wpadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ćwiczący, a gdzie pakujesz?, i chyba modelingiem zawodowo się zajmujesz..?, A Twoja kobieta chyba miła, pewnie normalna dziewczyna bez makijażu,ładna:-), zadbana, jak należy.. ..udanych wakacji... i pamiętaj nie wystarczy wyglądać na silnego ale być silnym, bo to sztuka zarówno ciała jak i umysłu. A z używkami, koksem, itp. to jest jak z pożyczką w banku, trzeba kiedyś za to zapłacić...z odsetkami.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillyen
173CM,waze 58kg ... przez zime cwiczyłam na siłowni,wiosną zrzuciałam pare kilo,zeby uwydatnić mięśnie ... brzuch ok,plecy tez ... biceps typowo damski ... ale co z pośladkami!co mam zrobić zeby były jędrne i ładnie umięsnione..wydawało mi się,ze duzo poswieciałam im czasu na siłowni... jest ok,ale moze byc lepiej...co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysiady..odpowiednia technika czyli cuda, musisz poprosić o pomoc trenera na siłowni, najefektywniej z małym obciążeniem tzn. ze sztangą, pod piętami podwyższenie, \"kolana nad palcam\", nogi szeroko rozstawione,etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
retrosexual dzięki i szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 - ka metki dla poprawy syl
a ile czasu trzeba ćwiczyc zeby taki wyglad uzyskać, a tak na marginesie super laske masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 - ka metki dla poprawy syl
mi sie podoba rzezba klati i bizepsów, , triceos tez masz ok, i rzebe brzucha. Ja np dużo kiedys biegałem przez co uzyskałem efekt rzezby, ale ja chce być duzy, wiec najpierw na mase postawiłem a pozniej sie wyrzezbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne-> te cwiczenia odbytu to pewnie znasz z doswiadczenia. To ciwczenie dla glupiomadrych, bo kiedy otwieraja usta zeby nadawac swoje durnoty to im sie dupa otwiera, no coz za krotka skora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przysiady..odpowiednia technika czyli cuda, musisz poprosić o pomoc trenera na siłowni, najefektywniej z małym obciążeniem tzn. ze sztangą, pod piętami podwyższenie, "kolana nad palcam", nogi szeroko rozstawione,etc..." i mają to być głębokie pełne przysiady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balonie - co Ty taka nerwowa? Ćwiczyłaś kiedys aikido? Dobre ćwiczenia oddechowe zawsze są połączone z odpowiednią regilacją zwieracza odbytu - serio, to nie zadna ściema.. Wyluzuj sie troche, bo strasznie nerwowo reagujesz tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cwicze aikido ale za to cwicze joge wierz mi wyluzowana jestem, tylko jak sie na ciebie natykam to mi sie noz w kieszeni otwiera... a props tego zwieracza, cwicz ciwcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
co sie tak czepiacie Komicznie, , mądry facet, zna sie na rzeczy . Widac ze w tym siedzi juz troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma o tobie po prostu bardzo zle zdanie komiczne. Oczywiscie nie musisz sie tym przejmowac i nie bedziesz, ale fakt pozostaje faktem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec w temacie to chciałam powiedzieć, że....eee nie mam zdania :p serio, mimo, ze odwiedzam klub kilka razy (4 - 6) w tygodniu po prostu nie skupiam sie na innych cwiczacych tylko na sobie (typowe) z tego co zauwazylam jest pewna grupa chlopakow ktorzy celują w rzucaniu zabawnych uwag, cos jak klasowi komicy (nie mylic z naszym tu komicznym) tylko po to zeby rozbawic cwiczace panie i zwrocic na siebie uwage to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczący
nie kłócicie sie juz nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megabalonówa - usmiechnij sie - strasznie powaznie podchodzisz do tego forum... aikido juz nie cwicze - jest zbyt mało agresywne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doprawdy :) witaj :) pod innym nickiem chyba gadaliśmy kiedyś :) pod SunsetSuit chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi świta...to ty byłes tym facetem, któremu coś się w związku nie układało, po czym żona w ciążę zaszła?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×