Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gameleon

Zupelnie typowy temat.

Polecane posty

Hej ludzie. Ja tu jestem zupelnie nowy. Obserwowalem to forum od jakiegos czasu i musze powiedziec, ze sie wyroznia czyms na tle innych for (np. tym, ze tocza sie tu swobodne rozmowy o seksie, na poziomie, bez ograniczen wynikajacych gdzie indziej nawet nie wiem z czego). W kazdym badz razie z checia dolaczylbym do spolecznosci owego forum, bo sam mam czasem ochote pogadac o pewnych sprawach z anomimowymi ludzmi. W sumie na tym forum juz wszystko zostalo powiedziane :) Tylko trzeba dobrze poszukac :) Ale kto wie? Moze uda mi sie cos dolozyc od siebie. Jest jedna rzecz, nad ktora sie zastanawiam: Tak wiec panowie, panie, odpowiedzcie mi na pytanie: Czy zdazylo wam sie spotkac kogos przez internet, nawiazac z nim przyjazn, moze milosc (?), a moze poprostu znalezc sobie \"fuck-buddy\"? \"przez internet\":=\"na kafeterii\". Ciekawosc. Mam nadzieje, ze sie ktos zainteresuje tym postem (moj pierwszy, wlasciwie drugi, kiedys o cos zapytalem, ale pierwszy oficjalny jako nowy ja - czlonek forum :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy członek zawsze się przyda
prawda, dziewczyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 24l.
moja koleżanka poznała przyszłego męża-- tak przypadkowo z kimś sobie klikała, potem się spotkali raz i kolejny... aż sie w sobie zakochali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrola biurowa
musisz robić qupę przed 11. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy członek ? Mam już jednego więc wolałbym nową kobietę :D. Ale morgan się freeman zTobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy czlonek? :D pewnie sie przydaje... Tez juz slyszalem wczesniej o ludziach poznajacych sie przez internet, ale zawsze wydawalo mi sie to troche.. hm.. dziwne, takie oderwane od rzeczywistosci, jakies mialem przekonanie, ze ludzi powinno sie pozwawac w kolejnosci: najpierw sie kogos widzi, rozmawia z nim.. itp. Ale teraz sam nie wiem, taka forma tez moze byc ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>tony halik< dobra ksywka, zazdroszcze :) to ja tez sie freeman, skoro jest morgan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy opłata wpisowa wynosi 650 zł oczywiście musisz zamieścić fotę tzytzków żony/dziewczyny i zamerdać do nas choojem powodzenia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek przesadza
:P nie ma wpisowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to tylko jesli masz wydac z 799.89, place w spalonych zapalkach i przeterminowanych jogurtach z tesco. reszte moge przyjac w zuzytych skarpetach. tzytzkuf moge pokazac mojego kurczaka domowego, to moj jedyny towarzysz i najlepszy przyjaciel, ale najpierw ogole mu klate z pior. Witam kolejna osobe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam super kumpla poznanego przez neta jest moja bratnia dusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HERITA
ja za dwa miesiace wychodze za mąż za mężczyzne którego poznałam przez neta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontrola biurowa
ja tylko w necie się spuszczam. Aneta to zbyt długie słowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×