Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

almaxea

zrobiła mu loda.

Polecane posty

ahh. moze i zabrzmi to głupio i dziecinnie ale dowiedziałam się dzisiaj że ona zrobiła mu loda jak z nim była. i się przestraszyłam. ona. rok starsza od nas (ode mnie i niego) długie, proste, prosto ścięte, rzadkie blond włosy i grzywka na bok. zero makijażu. cicha. uczennica najlepszej szkoły w mieście. ona. zrobiła mu loda. nie wierzę. ahh. stresowałam się wczoraj jak myślałam ze mam mu kiedyś zrobić loda. nie brzydzę się. ale boję. po prostu. boję się że zrobię coś źle.(jakieś wskasówki?) mówił że ona tez zawsze mówiła że nie zrobi. a zrobiła. może ze mną też tak będzie. jak sobie \'wkręcić\' że to wcale nic takiego i że nie trzeba się stresować ani bać że zrobi się coś źle? pogadać z nim o tym? (nie będzie po tej rozmowie jeszcze bardziej wstyd?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że sie tak do koorvy nędzy nachalnie zapytam: kim jest ON, że wszystkie chcecie mu loda robić? Wasz wspólny chłopak? Kim jest ONA i jakie relacje ciebie łączą z tymi dwojga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę ci zrobić instukatż w realu jeśl chcesz bo pamiętaj że trening czyni mistrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
bongo bongo bongo ONA to pewnie jego była a autorka to obecna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackcat - dokładnie. ludzie lubią czepiać się szczegółów nawet jeśli wiedzą o co chodzi :)) a ja jakoś już tak z przyzwyczajenia tak piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błękitna Zorza
Yyyyy to chyba nie wymaga komentarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważny problem a wy się nabijacie. Do autorki topiku: słuchaj ta kujon blondyna akurat JEMU pierwsza zrobiła loda, ale może jeszcze nic straconego. Szybko zacznij od młodszych roczników i po kolei obciągaj wszystkim chłopakom to po 1. może wreszcie trafisz na takiego co to mu jeszcze blondyna nie chapnęła, a po 2 może wyprzedzisz kujonkę w klasyfikacji generalnej na koniec sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość togo
Zrób loda i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona to chyba
opowiadanie pisze ha ha ha .... normalnie taki dramat sie wywiązał, że aż z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy. zrobi mu loda, czy bedzie dalej się bała ?? A co z tamtą ? Moze On do niej wróci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho zrobiła
mu loda, z rzadka odgarniając blond grzywkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet123145456544753464764
hmm. trafne jest przyczepienie się słownictwa. ponieważ w tym przypadku sporo ono nam zdradza. Przede wszystkim niedojrzałość emocjonalna autorki. po sposobie pisania sugeruje ze jest ona w wieku gimnazjalnym ewentualnie wczesnym liceum lecz w to wątpię. Wiek ten sugeruje nam inny problem, ważniejszy od tego, czy autorka wypadnie lepiej od "blond dziewczyny" czy tez zostanie zawstydzona i pozostawiona w cieniu jej skrytego oblicza. Problem w którym powinniśmy dojrzale się wypowiedzieć i postarać się pomóc dziewczynie polega na tym, jak duża presja wywarta zostaje na taj nastolatce iż zamierza zrobić coś na co zapewne wcale nie ma ochoty. Czy w związku z tym powinna to robić? Czy ze względu na taki incydent i daną sytuacje jej ''związek" z "Nim" powinien nadal istnieć? Czy tez rozważniej było by znaleźć sobie kogoś na podobnym pułapie emocjonalnym i z podobnymi doświadczeniami. To są prawdziwe i okrutne pytania zawarte po ciemnej stronie tego infantylnego postu. To one sprawiają ze bardziej poważnie zaczynamy się zastanawiać nad ta wypowiedzią. i przerażający powinno być dla nas z punktu moralnego oraz prawnego fakt ze nastolatka zrobi loda jakiemuś chłopakowi "bo inne tak robią".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbh
Mi moja dziewczyna obciąga prawie codziennie i zawsze robi to idealnie.Na to nie ma żadnej reguły, wystarczy że włożę go do jej ust i już mam twardego jak skała.Po prostu ssij go i liż :) cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebij ją i powiedz, że dasz mu swoje kakaowe oczko do używania a potem zrobisz czekoladowego loda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MOJA QUMPELA TRENOWAŁA ORAL na wszystkim co było podłużne. Wiem że robi to teraz perfekcyjnie. Cwiczenie czyni mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilerek
nie ma się czego bać, włoz do buzi i ssij, liż, tylko uwazaj na zęby bo czasami boli jak uderzysz nimi o wacusia.../; pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodziasz3
Ja to robilem lodzika mojemu kumplowi az dwie godziny tak mi zasmakowal i tez pierwszy raz po prostu tylko lizac i sssaccc a naj lepiej to za glowkie hehellll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×