Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cherry******

wczoraj wieczorem lizalam odbyt swojemu facetowi...bylo nieziemsko!!!

Polecane posty

to wyszlo z mojej inicjatywy..juz wczesniej mu to sugerowalam,ale dopiero wczoraj sprobowalam. najpierw zaczelam go piescic oralni,stopniowo kierujac sie w dol ,w okolice TEGO miejsca.gdy pieszcilam miejsce miedzy jadrami a odbytem zaczal coraz rozkoszniej stekac...strasznie mnie to podniecalo,nie czekajac dotarlam do jego oczka. niesamowicie go to podniecilo ,pojekiwal z rozkoszy....pozniej stwierdzil ,iz nie przypuszczal jak bardzo to moze byc przyjemne. dodam ze byl tam czysty. gdy ja skonczylam odwdzieczyl mi sie tym samym. bylo super i nie mozemy doczekac sie kolejnego razu. gorao polecam tego typu pieszczoty....choc wiadomo niektorym trudno sie przemoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malynowa lady
;)tez to robilam..ale bylam troche po winie..wiec mnie wena naszla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko zastanawiam czemu wiekszosc uwaza ten rodzaj pieszczot za zboczenie. owszem, osobiscie nigdy nie zrobilabym czegos takiego jakiemus obcemu mezczyznie. do tego wydaje mi sie potrzeba milosci a przede wszystkim zaufania i poczucia bliskosci z partnerem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm tez tak lubie..... i uwazam ze prawie kazy facet o tym marzy,ale zadko ktora kobieta sie na cos takiego odwazy....wiec facet śmiga do dziwki KOBIETY BADZCIE BARDZIEJ OTWARTE NA NOWE DOSWIADCZENIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×