Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tajemnicaaa

ZMYWARKI!!!

Polecane posty

Gość tajemnicaaa

Od paru dni używam zmywarki Bosch SMS 50M02EU - pytanie dotyczy czasu mycia w progranie ECO ,AUTO i GARNKI ? Czytając ile inne zmywarki zmywają to ta bije rekordy ECO-2.34, Auto -2.28, Garnki 2.20 czy Wasze też tak długo zmywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whirpool
Mam zmywarkę whirpool, numeru nie pamietam, ale z serii 6 zmysł, uzywam, od ponad roku zmywanie wstępne 11 minut party 1:37 program szybki 0:34 bioeco 1;25 eco 2:50 codzienne 2:10 intensywny 2:35 są to dane nie z instrukcji, lecz czas rzeczywisty który mi sie wyświetla na programatorze. czas rzeczywisty rózni sie od czasu podanego w instrukcji, nieznacznie ale sie różni. Zgodnie z instrukcją: zmywanie wstępne - powinno byc 10 minut, jest 11 party 1:37 [zgadza sie z instrukcją] program szybki - powinno być 30 minut, jest 34 bioeco powinno być 90 minut, jest 1:25 czyli 85 minut eco powinno być 170 minut, jest 2:50 czyli 170 minut [zgadza sie z instrukcją] codzienne powinno być 120 minut, jest 2:10 czyli 130 minut intensywny powinno być 145 minut, jest 2:35 czyli 155 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicaaa
w instrukcji nie podano jaki program jak długo ma zmywać ,ile prądu bierze i wody !!! Czas również podałam z wyświetlacza , więc nawet nie mam porównania parametrów producenta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×