Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zastanawiający się też

Czemu w Polsce nie mogłem znaleźć pracy

Polecane posty

Gość Zastanawiający się też

W Polsce nie mogłem znalezc pracy w swoim zawodzie (informatyk), a konkretnie w Zamosciu :/ a jak bya oferta to za max 1000 zł + reszta pod stolem bez ZUSu. Wyjechalem do UK i bez problemow znalazlem prace... Teraz widze ze pisza ze bezrobocie spada w Polsce ale chyba nie wroce :/ To jak w koncu jest z ta praca? To propaganda w TV ze juz jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że też macie silę i chęci
jest dużo pracy w supermarketach i w sklepach spożywczych :D lepiej jeszcze się wstrzymaj z powrotem albo zobacz zwycajnie w internecie http://www.google.pl/search?hl=pl&q=praca&lr= i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastanawiający się też
No chyba raczej mam wieksze ambicje niz hipermarket.... Zwlaszcza,ze wczesniej pracowalem jako umyslowy.... Po za tym nie po to kończyłem studia + studium i 2 kursy,zeby na kasie pracowac (z szacunkiem dla kasjerow)... Chodzi o to,ze w mojej miejscowosci nie ma pracy w ktorej mozna sie rozwijac (jak jest to tylko po znajomosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeeeeeeekawski
Okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastyyyy
Owszem, bezrobocie się zmniejsza, i każdy kto chce za parę stów pracować w supermarkecie lub na budowie pracę znajdzie, bo konkurencja dawno wyjechała. Do tego dobrze by było, jak byś nie studiował, w ogóle to skończył tylko podstawówkę, bo tacy mniej wymagają, miał odrobioną służbę wojskową, był młody, z kilkuletnim doświadczeniem popartym sukcesami i nie planował założyć rodziny (w przypadek kobiet). Jesteś wtedy najlepszym potencjalnym pracownikiem do zapieprzania za 700 zł miesięcznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×