Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

on i ona

zdrada

Polecane posty

za miesiac mam slub a sypiam z innym facetem . wiem ze zle robie ale on jest boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod pomarańczą bo tak
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie potrafie sie opanowac :( malo tego boje sie ze to sie kiedys skonczy . ze swoim jestem przyszłym mezem jestem juz 10 lat i sex jest zawsze taki sam a ten drugi za kazdym razem jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibędziesz mogła
wypowiedziec slowa przysiegi patrzac facetowi w oczy?? juz wtedy to bedzie niewazne, juz wtedy bedziesz klamac, chyba ze chcesz to zmienic jesli nie ejstes totalna egoista zostaw swojego narzeczonego, to podle:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze to takie łatwe . z tym ktorym sypiam nie chce byc łaczy nas tylko sex a przyszły maz jest super pod innymi wzgledami opiekunczy itd tylko czegos brakuje w łozku myslisz ze nie chciała bym zeby sex po 10 latach był cały czas fascynujacy? slubu nie odwołam tylko chce wyleczyc sie z tego sypiania z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci pokaże
jak się stawia kropki.Jak ty stawiasz te kropki!??? Tak się pisz.Zobacz:Ola ma kota.(tu kropka poco spacja??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze koorwa co
??? co ma piernik do wiatraka ??? a poza tym spacja jest ZAWSZE po kropce nieuku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kropka
jest odrazu po wyrazie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Ty chcesz
bo tobie jest wygodniej, ciekawe czy bylabys szczesliwa gdybys to Ty byla na miejscu swojego faceta, gdybys to byla zdradzana ty czy wtedy tez bylabys taka wyrozumiala dla niego? ze przeciez chcial nowego seksu... wiesz seks nigdy nie powinien byc taki sam, ani po roku, ani po 10 latach, czy 15, ale to wszystko zalezy od partnerow, trzeba walczyc o to, aby wproadzac jakies nowinki, aby znjadywac coraz nowsze podniety itp. a nie isc po najprosztszej linii oporu i wskakiwac kolejnemu facetowi do lozka robisz zsiebie ofiare a nia nie jestes, probowalas cos wprowadzic w wasz zwiazek? cosnowego? rozmawialas o tym z facetem? ide o zaklad ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga24........
ja mam podobny problem... tyle że tu chodzi o mojego faceta, ze konserwatysta i tradycjonalista i nie umie inaczej niż grzecznie "po bożemu" a ja potrzebuje ostrego perwersu, dosłownie ostrego. a z nim sie nie da, wysmiewa takie rzeczy. dlatego zdecydowalam sie raz na mocny wyskok z kumplem. było czadowo ale to co zrobiłam to było mega podłe niestety. teraz wyrzuty sumienia i wogóle bo z obecnym mamy plany na całe życie i nie chce z niego rezygnową bo zadobry jest dla mnie, no i go kocham a z drugiej strony chec na jeszcze skakanie tak bo jednak potrzeby są. konsensus taki ze seks moze i nie jest na 1szym planie w związku ale na tyle istotny ze roznica temperametów powoduje właśnie takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piechdolnij sie w leb :) albo podaj nr do narzeczonego, zostanie poinformowany ze bedzie mial za zone zwykla koorve :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierasekk
autorko - ty nie potrzebujesz ślubu tylko ostrego rżnięcia! hipokrytką jesteś i tyle - do ślubu w białej sukni, wesele na 300 osób , przysięgasz wirność a bzykasz się po kontach :o będziesz nieszczęśliwa ale to na własne życzenie hehehe :) ps. a nie pomyślałaś żeby ten wasz sex urozmaicić? pewnie leżysz jak kłoda a od faceta wymagasz cudów blahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka polnocna
a ja mysle ze jesli mu przysiegniesz "i nie dopuszcze cie az do smierci" to bedzie to uczciwe rozwiazaniae:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×