Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona ...

Jaka sukienka na wesele? Doradżcie...

Polecane posty

Witajcie. Jestem osobom o dosyc okrągłych kształtach ciała. Niestety mam za duzo tuszczyku gównie na brzuchu i udach a za 2 miesiace wybieram się na wesele. W związku z tym mam problem z wyborem sukienki która będzie ładna (ide na wesele jako druchna) i bedzie tuszowala moje ,,nadmiernosci\" ;) Jestem dosyc noska osobą (160 wzrostu) . Od dawna marzyła mi sie szeroka, od dołu sukienka na kole z gorsetem ktora bedzie się pięknie kolysac i obracac w trakcie tańca. Niestety wiem ze ze wzgledu na moja budowe i wzrost taka sukienka bedzie mnie jeszzce bardziej ,,pogrubiac\" Niby modne są od jakiegos czasu krótkie i zwiewne ale mi sie tak bardzo marzyla taka... szeroka jak dla ksiazniczki. Prosze. doradżcie jaka suknia mnie wyszczupli i jaka ukryje moje ,,niedociągniecia\" Bardzo prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate56
zdajesz sobie chyba sprawe ze to pani mloda ma blyszczec w tym dniu a nie ty? jest lato wiec jakas ladna zwiewna sukienka bedzie ok a ile masz lat>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19. wiem ze Pani młoda jest główną atrakcja tego dnia. Ale mi sie zawsze marzyła taka sukienka typu : http://www.morie-stylee.pl/sklep/suknia-balowa-afrodyta-p-52.html?osCsid=774153f5a594cdd94ced14f667669838 cos takiego albo w tym stylu i to jest moja jedyna okazja zeby spełnic swoje marzenia. potem suknieka przyda mi sie na 100wke i wogole... wiec.. nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate56
no oczywiscie ja tez chcialabym wlozyc cos takiego ,ale wydaje mi sie ze juz takie sukienki dawno wyszly z mody. ja mam 24 lata i juz u mnie na studniowce takich sie nie nosilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna młoda jest atrakcją, ale to normalne że idąc na wesele chce się dobrze wyglądać. Tego typu sukienki zdaje się nie są już modne, więc jeżeli nie jest to baaardzo eleganckie wesele to możesz się wyróżniać - wszyscy przyjda w krótszych, skromniejszych i zwiewnych a ty w balowej, ale ważne żebyś sama się dobrze czuła. Kicla z gorsetem wyszczupli brzuszek nieco, więc najlepiej przymierzyć. Często jest tak, że kiecka jest piękna, ale jak się ją przymierzy to nie wygląda dobrze na nas. I wtedy zdecydujesz czy taka nadal jest twoim marzeniem czy już nie. A poza tym - 2 miesiące to kawałek czasu - przynajmniej masz motywację bo powinno wystarczyć na zgubienie brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....///
dokladnie..ostanio bvylam na weselu...wiekszosc mlodych ludzi nikt nie mail takiego typu sukienki..:) poszukaj czegos skromniejszego i prostszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to mam gdzies mode. Teraz niby w modzie są krótkie, zwiewne. Nigdy bym sobie takiej nie kupiła bo po 1) to nie moje marzenie po2) ,,ucina" nogi w kolanach co sprawia wrazenie jeszcze nizszym niz sie jest po3) tez powoli wychodza z mody itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona Czesia
Hej, sluchaj, zdajesz sobie sprawe chyba jak bedziesz wygladac w takiej sukni? Rozumiem, ze jestes mloda ale to nie tłumaczy wszystkiego. Ja mam 156 cm wzrostu i prawdopodobnie podobna budowe ciala do twojej. Taka suknia, rozszerzana, jest dla osob wyzszych. a jak opina sie to nie mozna miec wystającego brzucha. Wybierz sobie cos w czym TOBIE bedzie ladnie, a nie dlatego, ze sukienka jest ladna albo inne taka nosza. I niech ci doradzi ktos kto wie jak wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia243 Ja mysle ze tak ;) tzn gdyby była nieco krótsza... to byłaby fajna. No i kolor.. hmm... moze minimalnie ciemniejszy? bo bialy to w sumie dla Pani młodej ale jak chcesz;) Przynajmniej sobie wykorzystasz tez na jakies inne okazje ;) Dla mnie np taka sukienka odpada. zbyt dopasowana, bez gorsetu (nie mozna sciągnąs przez co sie ,,wychudzic" no i nog nie mam zbyt pieknych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate56
a rozowa zajebista ale nie wiem czy nie za bardzo plazaowa na wesele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona Czesia
A poza tym nie lepiej cos eleganckiego kupic lub uszyc? Proste zawsze jeszcze wyszczupli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiEkawe ...
salsera ... to kup sobie taką sukienkę o jakiej marzysz, bo i tak widzę że nie dasz się przekonać do żadnej innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przymierzałam cos takiego : http://www.morie-stylee.pl/sklep/suknia-wieczorowa-eliza-p-34.html?osCsid=774153f5a594cdd94ced14f667669838 tzn krój mniejwiecej taki sam, gorset bezowy, dół- lekko drapowany bez tych rózyczek czekoladowo-brązowy. ale gółwnie chodzi o kształt. Podobno wygladalam bardzo ładnie... (i to mówiła przyjaciółka a nie srzedawczyni) no ale.. to juz nieco inna niz marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiEkawe ...
Sorki ... to nie miało być do salsery tylko do autorki tematu ... a sukienka z zaproponowana przez salserę jest fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salsera--> Ogolnie suknieka ładna, taka.. delikatna. Ale spójrz jaką figure ma ta modelka. Jakby miała 30 cm pod biustem... Ja niestety tyle nie mam wiec tutaj byloby mi widac kazdą faldke. To chyba wolalabym nie isc wcale na to wesele.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfkou
Monia 243 mnie się wydaje ta sukienka zbyt krótka i bardzie pasuje na plażę niż wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiEkawe ...
salsera ma fajne propozycje :) i dobry gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze te kobiety które pozują do tych zdiec są takie szczupłe. na osobie ,,okrągłej" to całkiem inaczej wyglada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiEkawe ...
Ale praktycznie na każdych aukcjach są szczupłe modelki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mnie --> Biust to ja mam ale nogi i uda są moim..... utrapieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona -> mam koleżankę która do szczuplutkich nie należy - ramiona, biodra, uda itd... Wierz mi jak ubrała satynową (ponoć przecież pogrubia) bordową kieckę, prostą a nie z gorsetem, długą - wyglądała pięknie. Naprawdę. Nie tylko te modelki dobrze wyglądają w kieckach, na normalnych dziewczynach też dobrze leżą - o ile są dobrze dobrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate56
Ona-----> ale pomysl czy jak zalozysz dluga sukienke a jestes niska to nie bedziesz wydladala jak bąbka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wlasnie o to chodzi, o te bąbki. Musze sie jeszcze wybrac poprostu i poprzymierzac, zobaczyc co i jak. zakładając ten temat oczekiwałam moze na Wasze doswiadczenia czy znajomych zwiazane z ubiorem na tego typu uroczystosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojedz mu tez co on sobie mysl
ONA przeciez to co ty tu wkejasz to jest wiocha na maxa ja bym w zyciu juz w czyms takim nie wyszlam chcesz to ci oddam za darmo u mnie w szafie leze sprzed 8 lat taki gorset ze spodnica...wiocha na maxa tyle teraz slicznych sukienek w sklepie a ty szukasz w takich szmatlawcach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!blee mi by bylo wstyd wyjsc z domu w czyms takim ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×