Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca pracyz katowic

po jakim czasie od wyslania cv i listu firma odezwala sie do was?

Polecane posty

Gość szukajaca pracyz katowic

glownie chodzi mi o firmy odziezowe, obuwnicze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastyyyy
Pracy szukam we Wrocławiu, też wysyłam do sklepów z odzieżą w różnych galeriach. Czas.. bardzo różny. Na pierwszą rozmowę zaproszono mnie półtorej godziny po tym jak wysłałam CV. Byłam w szoku, potem zaproszono mnie na jeszcze dwie rozmowy, plus 2 od razu, bo zanosiłam osobiście. Teraz był tydzień ciszy, wczoraj zaproszono mnie na jedną rozmowę, a dzisiaj telefony się rozdzwoniły.. 4 w jednym dniu. Więc jak widzisz, w niektórych potrzebowali półtora godziny, w innych półtora tygodnia. Biorąc pod uwagę, że w niektórych sklepach mówili, że będą zbierać aplikacje do końca przyszłego tygodnia itd, sądzę, że to jeszcze nie koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracyz katowic
a jesli mozna wiedziec w jakiem sklepie zadzwonili po 1,5 godziny? posiadasz jakies doswiadczenie w sprzedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastyyyy
Nie, żadnego. Skończyłam liceum, więc nie umiem teoretycznie nic. Ze sklepu z bielizną, jak się okazało chęć studiowania mnie przekreśliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nastyyy
a co napisalas w cv w rubryce o dotychczasowym doswiadczeniu zawodowym, jak zadnego nie masz? ja tez szukam pracy, pierwszej powaznej i sama nie wiem jak napisac cv nie majac zadnego dosw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastyyyy
Po prostu nie pisałam rubryki doświadczenie. Więcej nawpisywałam w dodatkowych umiejętnościach, kursach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nastyyy
ja myslalam ze by napisac cos w stylu "ze wzgledu na mlody wiek nie posiadam dosiadczenia zawodowego ale moim atutem jest pracowitosc,chec uczenia sie ... etc" ale sama nie wiem czy tak dobrze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy z katowic
takie cos to raczej w liscie motywacyjnym a nie cv, tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nastyyy
wlasnie widzialam gdzies w necie ze radzili wlasnie wpisac w rubryke w cv, ale do listu tez brzmi niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca pracy z katowic
w sumie...:) szkoda tylko ze ja juz taka mloda nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×