Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość danuta 42

Lecę do pracy do Irlandii, gdzie tanio kupić bilet?

Polecane posty

Gość danuta 42

Słyszałam ostatnio, że tanio mogę kupić bilet w internecie. Gdzie mam szukać takich stron. Potrzebuję bilet na 17.07. Bede wdzieczna za wszelkie wskazowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj w internecie bo w
wiekszosci to oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi hu hu
wylacznie na stronach lini lotniczych bo wiesz za co placisz u psrednikow jest to wiecej nawet o 200 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi hu hu
a tak szczerze wybralas sobie beznadziejny termin do w tym okresie sa najdrozsze wiem bo moj ojciec mial wracac samolotem ale wroci aytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do danuty
to gdzie Ty wczesniej kupywalas bilety jak to dopieor niedawno uslyszalas ze mozesz je taniej kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witekkkk
ja bym jednak nie przekreslal do konca takich serwisów co sprzedaja bilety lotnicze, czesto mozna sie zalapac na jakas prmococje, nie jest sie ograniczonym do jednej linii lotniczej, a i prowizja nie wynosi 200zl! ktos Cie tu beszczelnie oklamal, a jesli to są Twoje pierwsze zakupy w internecie to tym bardzie radze portale agentów, latwiej sie po nich poruszac pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi hu hu
witek ciekawe kleznaka kupowala bilet w biorzep osrednictwa wizzair ze sztokholmu do warszawy na stronie kosztowal 300seek z podatkami i innymi bzdetami ona zaplacila 100% wiecej sorry ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta 42
ja niestety kochani wyboru nie mam - muszę lecieć w tym czasie do pracy, bo tak wymieniam się z koleżanką. Wcześniej kupował mi bilet mąż w jakimś biurze podróży, ale było drogo. no, ale my się tak nie znamy na internecie jak młodzi. Zaczynam poszukiwania tych portali lotniczych. Moze uda mi sie samej zamowic. A czy tam mozna płacić przelewem? czy tylko karta kredytowa, bo takiej nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.skyscanner.pl poszukaj na tej stronie, wybierz najtansza opcje i zadzwon do linii, ktore beda najtansze i zarezerwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznan - dublin
nie wiem gdzie chcialas leciec, ale poszukaj na smartfly.pl dosc dobry serwis z biletami, latwy w obsludze, czytelny i aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuta 42
dziekuje wszystkim za pomoc, chcialam powiedziedziec, ze z wasza pomoca udalo mi sie zamowic bilet. Zamowilam bilet w dobrej cenie, jestem zadowolona, nigdy wiecej nie bede kupowala biletu w biurach podrozy. To byla straszna glupota. Zamowilam na tej stronie smartfly, bo musze przyznac, ze najlatwiej bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beowulf
chcialem zwrocic uwage na fakt, iz kupno biletu u posrednika nie zawsze wiaze sie z wyzsza jego cena. ktos w dyskusji zasugerowal taka koniecznosc. otoz nie, czasem u posrednika mozna spotkac bardzo dobre promocje, co mi przydarzylo sie na poczatku mojej przygody ze smartfly.pl - wszedlem tam, bo mowia ze syn Jana Kulczyka w to zainwestowal ;) chocby dla samej opinii, co bym ja sobie wyrobil, skorzystalem z uslug. jestem zadowolony, ale jestem rowniez otwarty na opinie nt. innych posrednikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simone de beauvoir
ja rownież korzystam najczęsciej ze stron pośredników - z racji tego, że w jednym miejscu mogę znaleźć sporo interesujących mnie połączeń, jak również podobnie do pani nie mam karty kredytowej. Wbrew panującej opinii wcale nie są takie same ceny na wszystkich portalach. Ostatnio np. przekonałam się, że trzeba intensywnie śledzić dział "promocje" na takich portalach, bo a nuż znajdziemy interesujące nas połączenie w promocyjnej cenie. Spodobał mnie się również nowy portal-flicket.pl, o którym przeczytałam niedawno na forum turystycznym. Warto do nich zaglądać, bo mają naprawdę dobrą wyszukiwarkę, którą jestem nawet trochę zaskoczona, gdyż znalazła mi duzo tańsze połączenia niż na innych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz zamówiłam bilet online. i moje doświadczenia są bolesne :0 bo zapłaciłam karta wszystko niby cacy ale biletu nie zobaczyłam przez 3 tygodnie ;) było bosko. weszłam sobie z ciekawości na ten flicket.pl ale nie to nie dla mnie. jak to mówią smrodek pozostał :)Ja muszę mieć 100% pewność że ten bilecik który sobie zamówię dotrze do mnie przed upływem terminu lotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurecki
mi sie wydaje, że na 100% to nie możesz byc pewna, że wszystko pójdzie ok, zawsze jest jakieś ryzyko.dlatego nie ma co sie zrażać do wszystkich portali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona zaba
wspolczuje foxy tych przykrych doswiadczen! masakra jakas, ale musiałaś mieć wyjątkowego pecha. Ja zawsze zamawiam w necie i nigdy nie miałam problemow, wszystko odbywało się szybko i sprawnie. A gdzie masz taką pewność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem . muszę się otrząsnąć po tym niemiłym doświadczeniu i znaleźć serwis z prawdziwego zdarzenia który mnie nie wycacka :d dobry temat przynajmniej będzie można poczytać opinie na temat niektórych stron gdzie można zakupić bilety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko12
szukałam ostatnio info o tym nowym portalu flicket.pl i dowiedziałam sie, że jego właścicielem jest spółka Destineo czyli ta sama co smartfly, kto by pomyslał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergol
w życiu bym na to nie wpadła. wydaje mi sie, że teraz bardziej otworzyli sie na klienta. jest większy wybór linii i formy płatności, no i jest to chyba najbardziej przejrzysty portal z jakim sie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnathon
Which university are you at? purchase tenormin Gaylord Perry tried to hijack the bat, keep it from the umps, to no avail. The pine tar extended up the handle more than 18 inches, the official limit. Dick Howser would scream at Brett for using an illegal bat, but Brett had never heard of this rule that was put in place mainly because the pine tar was getting baseballs dirty, and because cheap owners such as Calvin Griffith didnâÂÂt want to replace so many of them.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millard
Gloomy tales order generic abilify Bain's main concern has been its perception among its investors. It is currently fundraising for its next $6 billion global private equity fund and will rely on many of its existing U.S. institutional investors, including some of the country's largest pension funds, to make new commitments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mohammed
I'll put her on http://www.racc.org/advocacy/local-issues taking 1000 mg seroquel "IBM remains committed to providing enterprise-level secureand robust cloud solutions and looks forward to a renewedopportunity to show our capabilities to fulfill the requirementsof this important agency," he added.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Williams
I work for myself http://www.wonderbra.ca/about-us/ buy tenormin online After the US and other countries accused the Syrian government of using chemical weapons in an attack on several Damascus suburbs Aug. 21, the Obama administration has led a push for a military response to the atrocity. Congress is expected to vote on authorizing US strikes next week.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donnie
I'd like a phonecard, please audience man diflucan 200 mg per candida story cigar There's taking a fashion risk, and then there's walking outside in outfits that are completely see-through. With the paparazzi ready to snap their every move, you would think that celebrities would be...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rigoberto
Is this a temporary or permanent position? http://lightmongers.co.uk/members.html best line of credit loans "The political climate in Washington on Russia is poisonous," said Andrew Weiss, a former Russia adviser to President Bill Clinton. "There was already plenty of anger toward Russia brewing in the political establishment. Snowden is an accelerant."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dghonson
I sing in a choir http://www.snda.org.sg/index.php?r=contact zentel 200 mg tablets albendazole The researchers noted that the compound had been patented in 1988 by Knoll Pharmaceuticals with claims of psychoactive effects, such as enhancing mental activities and pain tolerance. While it was never developed into a medicine, the patent described tests on animals and suggested an intended oral dose of 10 mg to 150 mg, with a target of 30 mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×