Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beauty milka

czy taka osoba ma szanse znalexc prace?

Polecane posty

Gość beauty milka

osoba nie zbyt komunikatywna, jeszcze bez wyzszego wyksztalcenia, bez doswiadczenia zawodowego, ale mila, starajaca sie, pracowita? jesli tak to jakos kto taka osoba moze znalexc prace? czy moze kiedy kolwiek myslec o jakiejs powazniejszej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty milka
a i jeszcze umiejaca w chwili obecnej jezyk angielki na poziomie podstawowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastyyyy
Ja szukam od 2 tyg pracy w sklepie z odzieżą, w części od razu mówili, że nie, bo będę studiować, w reszcie, bo nie mam doświadczenia. Jeżdżę na rozmowy, i wiem, że osoby takie jak my znajdują pracę, ale jest trudniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madra jasmina
Kazda osoba ma szanse znalezc prace, osoba bardziej komunikatywna i obrotna bedzie poprostu wiecej zarabiac i moze dalej zajsc w sensie wyzszego stanowiska a osoba mniej komunikatywna bedzie poprostu mniej zarabiac raczej nie ma szans na zostanie kierownikiem lub dyrektorem ale zwyklym pracownikiem czemu nie:) Np w mcdonaldzie czy innych tego typu firmach nawet przyslowiowe dupy wołowe znajduja prace i wyciagaja nawet ok 700-800zl na miesiac w wiekszych miastach. Wiec zwykla osoba z jakims doswiadczeniem i z solidna szkola ma szanse zajsc o wiele dalej niz takie mcdonaldowiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastyyyy
Milka, ja od wtorku pracuję, czyli doświadczenie nie jest aż tak ważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_pracy
ja tez jakos bardzo komunikatywna chyba nie jestem, mam szanse znalesc prace w wawie jako kelnerka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sway
Mnie ostatnio w Macdonaldzie obsługiwała dziewczyna która nie była ani atrakcyjna, ani komunikatywna i do tego tiki nerwowe miała, mi to w żaden sposób nie przeszkadzało, nie chodzę tam dla sprzedawców:) a jak widać takie osoby też prace znajdują... chociaż osobiście nie wyobrażam sobie pracować w takich warunkach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty milka
nastyyy a gdzie w koncu udalo ci sie znalexc prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×