Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lukasz86

Tata mojej dziewczyny

Polecane posty

Gość Lukasz86

Musialem komus o tym powiedziec.. Nie moge tak dluzej wytrzymac. Mialem klopoty finansowe, stary mojej dziewczyny pozyczyl mi sporo kasy. Niestety sie splukalem i nie moglem splacic dlugu :O Zaproponowal zebym mu ciagnal :O Zostalem jego ciota, uzywa mnie tez od tylu.. Najgorsze jest to ze nadal mi pozycza kase, wiec jestem uzalezniony od niego. Dziewczyna nic nie wie, ale chyba bede musial wyjechac do Niemiec, bo jej stary nie lubi zartow. Niezle mam przesrane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takich
dosłownie przesrane, skoro cie wali w doopsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierzę niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz86
Jej stary to taki twardziel , wiem ze siedzial w pudle co najmniej kilka lat :O Chce z tym skonczyc, ale wiem ze nie mam szans na splacenie dlugu.. Dlatego chce wyjechac, to chyba najlepsza opcja , co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazura
powiedz mi z kogo ty tutaj sobie kurde jaja robisz co?? stary wątpię czy ktos sie na to nabierze ,bez przesady... albo bujna masz wyobraźnie albo przesrane życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz86
Nie zycze nikomu z was znalezc sie w takiej sytuacji. Ale musi byc jakies wyjscie, mam juz tego dosc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazura
jeszcze tu jesteś?? Lukasz przecież to zalatuje ściemą na kilometr... a skoro masz taki problem to idź do psychologa albo do mamy bo tutaj raczej nikt ci nie powie co masz zrobić :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz86
Nie chce zarabiac w ten sposob, chce z tym skonczyc. Nie mialem wyjscia, musialem sie na to zgodzic. Ale mam juz tego dosc i czuje ze niedlugo sie spakuje i wyjade. Do psychologa nie pojde bo sie wstydze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×