Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejhej*

co na dyskotekę?

Polecane posty

Gość hejhej*

mam zamiar wybrac sie na jakas impreze a co za tym idzie musze cos sobie kupic.Poradzcie prosze jakie spodnie mam kupic jaka bluzke do tego no i buty.Mam 175cm wzrostu i waze 61 kg takze nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm. może jakieś szorty, bluzkę tzw. tubę, albo jakąś wiązaną na plecach. do tego jakieś delikatne sandałki albo, jeśli chcesz poszaleć i podążać za modą, to zainwestuj w jakieś fajne botki, albo krótkie kozaczki, które w tym sezonie letnim są szalenie modne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm. może jakieś szorty, bluzkę tzw. tubę, albo jakąś wiązaną na plecach. do tego jakieś delikatne sandałki albo, jeśli chcesz poszaleć i podążać za modą, to zainwestuj w jakieś fajne botki, albo krótkie kozaczki, które w tym sezonie letnim są szalenie modne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej*
dzieki za odpowiedzi:) Zastanawiam sie, czy wziac stringi, czy moze nie ubierac zadnej bielizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA BLWAN Z CIEBIE JARKU
jaka spasiona ona ma 61kg przy 175cm wzrostu idiota z ciebie boje sie zapytaj jaki tos ty spaslony jestes skoro cale dnie przy kompie na kafe spedzasz i ty sie facetem nazywasz????buhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA BLWAN Z CIEBIE JARKU
nie nie grubaska ale mnie wkurzasz takim podejsciem i ja sama majac 178 i 62kg wiem jak wygladam i jakos nie widze tutaj spaslaka nigdzie wiec zanim cos napiszesz zastanow sie 2 razy a i moze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wdawajcie sie z Jarkiem
w "dyskusje" bo on umie tylko prowokowac i z tego ma radochę. Ignorować go! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA BLWAN Z CIEBIE JARKU
o boze ty tuczniku glupi a zastanow sie twoj ideal kobiety to niech zgadne szczupla dlugie nogi i wielki biust?tylko jarku malo rawdopodobne by chuda miala duzy biust wiesz dlaczego prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA BLWAN Z CIEBIE JARKU
a idz do bardziej naukowych stron i sprawdz jaka waga jest prawidlowa dla wzrostu 175 czy 178 BMI mozna latwo obliczyc zreszta wiem ze mam racje wiec ty sie idz doucz i potem sie odzywaj zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka deszczu
ty to zenada jestes laska ma racje a ty jakies pierdoly piszesz wywalaj z tego forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA BLWAN Z CIEBIE JARKU
oj widzejarek ma kompleks. w takim razie sam jarek jest puszysty i nieatrakcyjny bo jak wytlumaczyc ze siedzi sam na kafe zapewne czytajac diety cud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaassss
ciekawe bo ja jestem modelką i fotomodelką i mam 179cm i 64 kg :) hehehe:) ale ok, widocznie prezentuje MODE DLA PUSZYSTYCH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po co z nim rozmawiacie, gdyby chcoiaż pisał coś mądrego... :O Całkiem zbaczacie z tematu :P Na imprezę najlepeij albo jakieś spodenki albo rurki, najlepeij w czarnym kolorze, do tego bluzka odsłaniająca plecy, może wiązana na szyi lub polecana wcześniej tuba :) buty najlepeij sandałki na obcasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA BLWAN Z CIEBIE JARKU
" no i zaczął się zlot tuczników, które wmawiają całemu światu, że atrakcyjne kobiety to anorektyczki..."no czyli ty tak nie myslisz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA BLWAN Z CIEBIE JARKU
lala ty piszesz co innego a myslisz co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety po raz pierwszy przyznaje racje damom 62 przy 178 czy 61 przy 175 to nie sa tuczniki jak ty to jarku84 nazwales to sa zgrabne laski wiec nie wiem gdzie ty oczy masz chyba maja racje za duzo na forum siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty to taki normalny myslisz?ty jak juz one powiedzialy jestes zalosny przy wzroscie prawie 180 podkreslam 180 to 60-64 nie jest duzo no chyba ze z ciebie taki cienias ze nie podolasz takiej kobiecie ktora NIE WAZY DUZO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA BLAWAN Z CIEBIE JARKU
no jeden normalny z glowa tu moze przemowi do kurzego mozdzka jarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA BLAWAN Z CIEBIE JARKU
jarek woli kosci bo to dla niego jest zgrabne ale widac te kosci nie wola jarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA BLWAN Z CIEBIE JARKU
moze cie zaskocze ale zamiast twoich dietek od ktorych pewnie jestes specjalista zamierzam jeszcze troche przytyc.do 65kg :D diety pozostawiam tobie teraz naprawde sie zegnam nawet fajnie bylo mi tu sie klucic z toba jak mnie pamietasz to kiedys ci z oka czytalam :D sprawdzilo sie sam potwierdziles milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawa i jeziorko hmm
na dyske teraz moze szorciki i jakis zwykly fajny top:) a co do wzrostu i kg to jarku ty masz jakeis problemy kobieta to nie dziecko i nie bedzie ci wazyc 30-40 kg zal mi takich jak ty ktorzy myla rzeczywistosc z fikcja photoshopow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×