Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta*

Kto udowodni, że miłość istnieje???

Polecane posty

z miłością jest jak z bogiem - wierzysz albo nie... nikt nie udowodnił, że istnieją, ale też nie ma żadnych dowodów na to, że nie istnieją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowne są Lwice
miłość jest jak wiatr, nie widzisz jej, ale czujesz, hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z sercem
raczej jak mżawka, ...nim się spostrzeżesz jesteś cały mokry🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to idea lub
pojęcie abstrakcyjne nie da się udowodnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja :D najlepiej ją widać w przypadku miłości do dziecka czasem nie zdajemy sobie sprawę jakie to silne uczucie do póki nie straci się miłości 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrafimy robić wiele rzeczy w brew sobie i zdrowemu rozsądkowi kierowani oczywiście miłością atam co ja wam będę pisał niedowiarkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ale chciałabym ja wkońcu poczuć:Dbo jeszcze mi się nie zdarzyło:( jestem pokaleczona przez los chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu ja kobieta
no jak to? przecież czuję ją. chcę czuć mocniej każdego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieje, szkoda tylko ,ze nie u mnie :( czasami poznaje pary,one nawet nie pokazuja na zewnatrz czulosci,ale cos od nich takiego bije,ze widac,ze to milosc i ze do siebie naleza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ mnie już wszystko wisi i polałem szkale łyskacza stwierdzę że miłość itnieje ale i tak jest do dupy alco lepszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amis
gdzieś coś o tym czytałem ale co to jest miłość to nie wiem puste słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniell
Pewnie że miłośc istnieje, my z moją ukochana jestesmy tego przykłądem. Kocham Cie Gabi moja ukochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalamidoooo
tak, istnieje ale ze jestesmy tylko ludzmi ze swoimi ułomnoścami,dlatego zamiast trwac po grób, często konczy się.. nie ma idealnej miłości bo my sami nie jestesmy idealni moja miłość też się skonczyła, do dzis go kocham, i tez wielu znajomych mówiło, że po nas to widac, w kazdym gescie, spojrzeniu..niestety nie przetrwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniell
Marta to sie poprostu czuje, robisz rzeczy których bys nie zrobił nigdy, nie potrafisz przestać to czuć, nawet wbrew swojej woli, zwariowałem na punkcie sposobu w jaki wypowiada moje imie, jak patrzy na mnie, jak sie smieje, złości....Ona jest ciagle obecna w twojej głowie, myślach,tracisz rozum jak patrzysz w jej oczka, jak mnie całuje wprawia moje usta w drżenie, gdy czuje jej zapach, wtedy wiem że to miłosć moje oddechy, moje serce, moje życie - to wszystko dla niej. Wiesz, ciężko jest znaleźć prawdziwą miłość, taka zdarza się tylko raz w życiu, jest jak blask gwiazd świecących w nocy światło słońca i blask księżyca oświetlają niebo jednocześnie, a gdy nadchodzi świt pojawia się tęcza. Nie wiem czy słyszałas kiedys,ale mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety a druga do mężczyzny... Całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... Połowy swojej duszy... Połowy samego siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc szaleją zmysły - odnotowałam... jest węch wyostrzony i smak. albo się czuje abstrakcyjnie-wymyślone zapachy i smaki. To miłość jest wymyśleniem? jest unoszeniem,- (księżyc, słońce)... a co na ziemi? co po 50latach razem? Co się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×