Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klajka

Biznesy z Cyganami?

Polecane posty

Gość klajka

Czy przedsięwzięcia biznesowe z Cyganami to nie ryzyko? Macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkooo
:) Ryzykowna grupa do biznesu jak dla mnie :) Z Rosjaninami i Cyganami w tej kwestii nie chciałbym mieś do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klajka
Ja właśnie byłam na pierwszym spotkaniu z nimi.Deklarują oczywiście bezkonfliktowośc i uczciwośc.Kurcze ,nie iwem co zrobić .Czas troche nagli więc nie mogę sie za długo zastanawiać. Generalnie mają opinie cwaniaków i oszustów .Ale może w przedsięwzięciu na dłuższą współpracę nie nabiją mnie w butelkę. Jak postąpić? Jak postąpić?Jak postąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mu powiedziałaś
nie ryzykuj !!! tym bardziej skoro mają taką opinię!!! Dlaczego mieliby akurat Ciebie potraktować inaczej??? zrobią cię w bambuko jak każdego innego i naiwnego!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klajka
Też trochę myślę o sporządzeniu dobrej umowy.Ale czy faktycznie ona potem moze nic nie dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zadwawaj sie wogole z nimi
kobito cos ty z choinki sie urwala?! to ty nie wiesz ze cyganie aktorstwo maja we krwi!? i na co ci dobra umowa? cyganie ci z umowa czy bez skutecznie uprzykrza zycie... no chyba ze twoje drugie imie to kamikadze ;) to wtedy jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klajka ............ Ja myślałem, że takich głupich ludzi jak Ty już w tym kraju nie ma. Widać, że bardzo się myliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×