Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katarzyna88

też tak macie?

Polecane posty

czy to normalne ze jak dochodzę to sikam? 2 razy mi się zdażyło bo teraz przerywam przed orgazmem bo się tego wstydzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała lady
ja jak sie kocham z moim to czesto mam wrazenie ze chce mi sie siku i ze zaraz popuszcze:P krepujace to jest bardzo i czasami przeruwam stosunek głupim pretekstem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziura po zębie
myślę, że to wina wysiłku. polecam ćwiczenia Kegla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak kiedys miałam jak mi z paluszka jechał... hmm...miałam tylko takie wrazenie...to jest straszne... jakby mnie na pecherz od srodka cisnął;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta ktora bardzo przeżywa orgazm ma parcie na mocz i podsikuje Jest to normalne i nie powinnas tego hamować bo osłabia orgazm Moja też tak ma ale zawsze przed seksem idzie zrobic siku nawet kilka kropli bo wowczas tego trysniecia nie bedzie duzo W pozycji na jeżdzca troche czuje jak wycieka kilka kropli na penisa i w tym czasie następują skorcze orgazmiczne pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile masz lat że tak cie to przeraża.Przeciez orgazm kobiety dla faceta jest niesamowicie podniecający i swiadczy o atrakcyjności seksualnej partnerki.Moze jak masz prawiczka to nie bedzie wiedział co to jest ale bedzie też ciekawy i z czasem będzie to rajcowało To tak jak u was pierwszy wytrysk u faceta Myslicie że my gdy to robimy pierwszy raz z dziewczyna nie czujemy się głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis tam facet: moge wiedziec ile Ty masz lat? wydajesz sie taki bardzo doswiadczony we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłas miec pełny pęcherz i jak ci drażnił od srodka palcem po cewce moczowej to czułas parcie na mocz.Powinnas przedtem zrobic siku to jest normalne cewka moczowa jest bardzo blisko pochwy. Juz ci odpowiedziałem czy masz jakieś pytania to zadawaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×