Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa..

jak to jest, czy w ciązy

Polecane posty

Gość aa..

sie ladnieje czy pieknieje? moj kuzyn nasmiewa sie ze swojej zony, ze np chodzi jak pokraka, a jest w 7 miesiacy ciazy, a moj chlopak twierdzi ze kobieta w ciazy pieknieje. Jaka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno jest ruszać się z gracją bedąc w 7 miesiącu ciązy. :P A tak naprawdę, to piękno kobiety w ciązy jest w oku patrzącego...dla jednego męzczyzny jego cięzarna żona będzie najpiekniejszą istotą pod slońcem, dla drugiego pokraką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim zwykły
Czytałem gdzieś, że czasami wcale nie jest łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa..
kyrene ale ja np nigdy nie bylam w ciazy a moj chlopak uwqaza ze kobieta w ciazy jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, zależy jak na to spojrzeć, przeciez to oczywiste :) ogólnie często się mówi, że kobieta pięknieje, zwłaszcza dla swojego faceta, bo nosi dziecko w sobie, czyli dar zycia - ale to jest takie przenośnie piękno, bardziej rozpatrywane w sferze ideowej (tak bym to ujęła ;) ), a w rczeczywistości do od jakiegoś tam momentu nietety kobieta po prostu traci wiele ze swojego uroku. Wiadomo, że zmienia się figura, pojawiają sie problemy, np. opuchlizna, czasem plamki na twarzy, itp. Poza tym w czasie ciązy kobieta ma wazniejsze rzeczy w głowie niż stanie przed lusterem, na wiele zabiegów kosmatycznych po prostu nie może sobie pozwolić ze względów zdrowotnych lub fizycznych (jest ociężała) no słowem zmienia się na niekorzyść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim zwykły
Jakoś uwierzyć nie mogę, że kobieta może posiadać większe problemy, niż siedzenie przed lustrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas ciąży kobieta w inny sposób dba o siebie i swoje ciało niż wówczas, kiedy w ciązy nie była - to oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim zwykły
To wcale nie jest oczywiste, Klałdka. Jeśli nawet w czasie ciąży nie przesiaduje przed lustrem, to ze zwykłego wstydu przed samą soba. Która kobieta lubi oglądać swoją grubość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 14
podobno jak kobieta ma urodzic synka to pięknieje,a jak dziewczynke to mówi się,ze ,,dziewczynka zabiera troche urody mamusi''. niewiem jak u innych ale u mnie sie to sprawdzilo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pseudonim, zapeniam cie, że inaczej się patrzy na ciążową grubośc :) Owszem, wiele kobiet ja kocha, uwilbia patrzeć na nią. A to, że inaczej się dba o siebie nie jest związane z tym, że się nie chce na siebie patrzeć, ale z innymi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa...,a może Twój chłopak usiłuje dac Ci do zrozumienia, że czas na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrycja 14 ---> tez tak słyszałam, ale prawda jest taka, że każda kobieta brzydnie podczas ciąży, tyle tylko, że jedna mniej, druga bardziej. To zalezy od organizmu i przebiegu ciąży potem, po urodzeniu wiele kobiet wraca do poprzedniego stanu (prawie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciąży pozbyłam się problemów z cerą, miałam ladniejsze włosy, więc twarz, owszem, wyglądała lepiej, co nie zmienia faktu, ze przed porodem wyglądałam jak hipopotam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim zwykły
Hipopotam z ciążą mnogą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie byłam w ciązy, ale przygotowuję deliktanie swojego faceta, że jak zajdę, to będe piękna inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×