Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kre0n

Jakby kobieta miala honor to nie liczylaby ze facet za nia bedzie zawsze placil

Polecane posty

Gość kre0n

a niestety coraz mniej takich i kazda dziewczyna chce by facet za nia placil :-o a co to, mezczyzni to studnie bez dna ? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest sporo prawdy w tym co mówisz, aczkolwiek tu nie chodzi tyle o pieniądze, co zwyczajną ludzką przyzwoitość, której niektórym pazernym materialistkom brakuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katulinkaa24
Mylisz się- ja np nie chcę by płacił a on i tak uważa, że jego pieniądze są naszymi. Ja mam o wiele mniej pieniędzy a nigdy nie poprosiłam go o pieniądze na coś- nigdy! On natomiast sam co chwile kupuje jakieś bilety, opłaca wakacje, jak jesteśmy w restauracji to chce płacić. Faktem jest-że mnie na to wszystko stać by nie było- studiuję dziennie i to co dorobię to marne grosze, ale doskonale on wie, że ja nie wymagam od niego pieniędzy. Moglibyśmy przesiedzieć w domu lub spędzić na spacerze każdy wolny czas i byłabym szczęśliwa. Czasami wymagam od niego aby pozwolił mi zapłacić np za kolację za nas ale mało kiedy się zgadza. I szczerze powiedziawszy- cieszę się, że mój facet nie ma pretensji do mnie o to, że ja mam o wiele mniej pieniędzy niż on a nie jest taki jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie liczyłam na to, ze facet będzie za mnie zawsze płacił, po prostu z nieudacznikami, których nie stać na kawę czy kolację nigdy się nie umawiałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnees_kow
A ja mysle, ze jesli kobieta ma mniej pieniedzy od faceta to nic zlego nie jest w tym, aby on placil za kolacje, wycieczke itp. Problem jest wtedy gdy kobieta co chwile zada pieniedzy na sukienke, buty, torebke itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffff
drogie dziecko ty chyba nic nie wiesz o zyciu albo niestety zawsze spotykałes takie tanie panny które nawet nie maja kasy sobie za herbatke zaplacić.. nistety musisz szukac gdzie indziej a teraz wyrazy wspołczucia dla autora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kre0n
/agnes kow/ - taka kobieta jest pasozytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefererere
jakby faceci mieli honor, to by sami sobie prali skarpetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazura
fakt jest sporo takich dziwczyn ale skoro ona karze ci płacic za wszystko to po co z nią jetses to źle oniej świadczy... nie jest nic zlego że zapłacisz za nia kawę ale w granicach rozsądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płacenie to jest kwestia taktu - powinien go mieć i facet, i kobieta. Są sytuacje, na które jesli mężczyzna się decyduje, to po prostu powinien zapłacić (kwestia kutury, honoru, taktu ...), są takie, w których kobieta spokojnie może zapłacić za faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bejbe nie zapędzaj się tak - ja nigdy na to nie liczę. Owszem, kiedy zaprasza mnie na pierwsze spotkanie powinien zapłacić. Kiedy idziemy gdzieś razem - manifestuję swoją niezależność i często płacę sama. Teraz jestem samotna, ale zdarzało się, że to ja płaciłam za nas dwoje, kiedy jeszcze byłam z tym ostatnim... Nie generalizujmy więc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> po prostu z nieudacznikami, których nie stać na kawę czy kolację nigdy się nie umawiałam A ciebie nie stać na głupią kawe, tylko musisz się wysługiwać facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ja mysle, ze jesli kobieta ma mniej pieniedzy od faceta to nic zlego nie jest w tym, aby on placil za kolacje, wycieczke itp. To się nazywa sponsoring - Ty mu dajesz dupy, a on daje ci utrzymanie i drobne na waciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×