Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos wie

dla 8/9 miessiecznego dziecka rozmiar 80/86? a mi sie wydawało ze kumpela

Polecane posty

Gość ktos wie

takie kupuje dla swojego 1,5 rocznego ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci tak: jak mala miała 9 miesiecy to kupowalam ubranka na 80/86 teraz nosi ciuszki 74/80 bardzo schudla i wyrosla dlatego spodnie 74 sa na nią krotkawe za to idealne w pasie i nogawkach. natomiast 80 sa dobre na dlugość ale bardzo luźne. Ostatnio zalozylam jej sukieneczke rozmia 6-9 miala ją na sobie w wigilie i byla bardziej dopasowana a teraz troche na niej wisi. Dziecko ktore zaczyna chodzic traci na wadze, wyciąga je w górę i nie jest już takim ubitym tluścioszkiem- dlatego ubranka nie są \"wieksze\" ale mają inne proporcje- dluższe rekawki, nogawki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od dziecka, jedne rosną szybciej innewolniej :) moja ur. mając tylko 50 cm a mając pół roku nosiła już rozm 80 ! co nie oznacza wcale a wcale, ze ma 80 cm długości :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos wie
kurde -czyli kupowac teraz/w promocji/ na przyszły rok jest bez sensu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie było z sensem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim rozmiarówki firm są dokumentnie kopnięte i moja Lusia z różnych firm nosi body od rozmiaru 74 do 86. A najlepsze jest to, że jak ją postawię przy ścianie i zmierzę to ma 69 cm. Na leżąco ma oczywiście więcej. Faktem jest, że dziecko stojące i chodzące chudnie i się wdeptuje. Dlatego mamy wracają do mniejszych ciuszków, do mniejszych rozmiarów pieluch... No, normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×