Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ŻadneAmuletyNieDadząSzczęścia

Temat dotyczący innego tematu o małych piersiach

Polecane posty

Gość ŻadneAmuletyNieDadząSzczęścia

Pani w temacie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3381568 pisze ,że jest płaska jak deska i tym mnie załamała. Ja mam rozmiar 70A ,musze nosić staniki push up czasem nawet za duże,z gruuuubą gąbką,bo sie ich wstydze,zresztą sami porównajcie maleństwa owej Pani płaskiej deski do moich maleństw... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5bbcc034ab04a6bf.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasssddd
miaaammm, fajne masz te cycuszki, chętnie bym je że tak powiem wciągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem
ze faje są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś ważny
dobrze, że nie "lecę" na biust - po prostu ma być dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co taaaaaaaaaaaa
co taaaaaaaaaaaa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nic ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedne płaczą, że wargi wewnętrzne mają zbyt obfite, inne, że cycki za małe. Obfite wargi dają obojgu więcej rozkoszy. Male cycki tez są fajne i nie powodują latem odparzeń pod cyckami. Teraz całkiem poważnie. Kobieta nie składa się z cycków i pizd.y. Kobieta jest człowiekiem i liczy się ona sama jako osoba i jej umysł. Cycki, czy cipa mają drugorzędne znaczenie. Gdyby mnie ktoś zapytał, kogo wole za partnerkę - piękną lalkę Barbie z wielkimi cycami, piękną buzia, długimi nogami, .... Czy normalna kobietę z małymi cyckami, nogami niezbyt długimi, a nawet lekko krzywymi, przeciętnej urody, ale o dobrym sercu, kochającej i dobrej, to wybrałbym t a drugą, bo ta przypominająca pusty w środku, ale ładny odpustowy balon jest dobra w sam raz na raz, ale nie na dłużej. Ty, małocyckowa, czy twoje maleństwa są jak głaz? czy żywo reagują na pieszczoty. Skoro jest reakcja, to daj se luz. Masz fajne małe cycki. Po ciąży będą większe, ale teraz nie panikuj. Male są fajniejsze podczas pieszczot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsdf
łal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×