Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrobiona

Firma DECORISUS oszukuje !!!!!!! Unikajcie...!!!!!!!!

Polecane posty

Gość wrobiona

Jezeli ktos zna firme Decorisus(dekoracje slubne) nie zamawiajcie nic u nich!!!!!!!!!!!! Oszukuja ludzi!!!! Nie wywiazuja sie z zamowieniami i terminami !!!! Jednym slowem oszczegam was przed nimi!!!!! Mam slub za 3 dni,pieniadze za zawieszki wplacilam 1,5 miesiaca temu a nie dostalam nic.Na dzien dzisiejszy ktokolwiek tam pracuje nie jest w stanie mi nic sprawdzic jak tam dzwonie !!!Nawet czy pieniadze wplynely !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DecoRisus to oszuści! Zdjęcia przedstawione na stronie są piękne i dostojne, a otrzymane rzeczy od nich są gorszej jakości, nie dopracowane, a także mają inne ozdoby - sam szajs. Ja zamówiłam u nich poduszkę na obrączki miała piękna klamrę z kamyczkami, ale tylko na zdjęciu, bo do domu doszła mi poduszka wyglądem podobna ale z ozdobami całkiem innymi. Klamra była stara i pożółkła w ogóle nie podobna do zdjęć na stronie. Kolejnym zakupem była księga gości w drewnianej oprawie. Strasznie źle szczepiona, krzywo, a w środku jakieś farfocle, papiery których nie powinno być widać. Oczywiście na zdjęciach w ich ofercie są idealne, a do domu przysyłają byle jakie produkty. Nie polecam tej firmy, jest strasznie droga i nie realizuje rzeczy w stanie jakim oferują klientom!!!! OSZUŚCI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania b-g
ja zamawialam kilka rzeczy na swoj slub ze strony internetowej decorisus'a i sie zawiodlam... nie dosc, ze firma ma strasznie dlugi czas realizacji (zamowienie zlozylam ponad miesiac przed slubem, a paczka doatarla 3 dni przed slubem), to jeszcze brakowalo 1 z ozdob na auto, zadzwonilam tam, by wyjasnic sprawe, i dzien przed slubem dostalam kolejna paczke, rzekomo z brakujacym elementem, jednak bylo to zupelnie cos innego! zadzwonilam po raz drugi i okazalo sie, ze pani pomylila paczki adresujac je do klientow... skonczylo sie na prosbie i zwrocie pieniedzy na moje konto... takie sa moje wspomnienia z ta firma, wiec radze sie dwa razy zastanowic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobnie. Pieniądze wpłacone, dostałam potwierdzenie i czekam już ponad 30 dni roboczych. Nie mozna sie dodzwonić, jak pojechałam do firmy to "panie" zbywają i mówią ze kontakt tylko mailowy. Wypada stanąć przed siedzibą i ostrzegać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×