Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość .....lll

Imię Roksana - co sądzicie?

Polecane posty

Gość roksana.
nie sadze ze to imie jest przeznaczone dla pijkow i protytutek ... moze ktos zazdrosci bo nazywa sie jak co druga osoba a to imie jest wyjatkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
ruska przedstawicielka profesji wiadomej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwe - wieś tańczy wieś śpiewa i idealne dla prostytutki - roksy FUJJJJJJJJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To imię jest brzydkie, wulgarne, pretensjonalne i tandetne. Na pewno nikt z dobrym gustem nie dałby takiego imienia córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxin44
Tak przeczytałam od początku do końca tą całą litanie z ciekawości iż sama mam tak na imię i to co tutaj niektóre osoby potrafią napisać to tylko i wyłącznie z czystej zazdrości. Nie każdemu musi podobać się to imię-owszem. Ale te które wypisują dziwne teorie i obrzydliwe rzeczy to świadczy tylko o nich w jakim środowisku się obracają i skąd czerpią takie słownictwo. Zwyczajne zazdrośnice które pewnie same zazdroszczą a ludzie zazdrośni tylko potrafią z taką zawiłością pisać (to się da odczuć). Rzadko kiedy komuś podoba się swoje imię a mi akurat moje podoba się bardzo do tego stopnia że gdyby nie to że sama mam tak na imię to dała bym je córce :) Do tego Roxy Roxin to jedne z najładniejszych ksywek jakie można stworzyć od imienia i każdemu samo się nasuwa na język :) Ja nie mam nic przeciwko że ktoś nazywa tak kota, psa czy inne zwierzę. Wręcz przeciwnie, zwyczajnie mi miło że innym też określenie Roxy się podoba, już nie wspominając o znanej firmie odzieżowej o tej nazwie. Także wszystkie Roksany powinny być dumne ze swojego oryginalnego i ładnego imienia :) P.S i zgodzę się z tym że Roksany bronią swojego zdania, uważam też że nigdy się nie poddają i są waleczne. Mają dobre serce i są hojne :) Dlatego pozdro dla Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne imie...bohaterka literatury klasycznej je nosi,ale to za trudne dla znawczyn wulgarnosci i prostytucji.Piosenka tez fajna jest,Roxane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne imię dla d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imie moze i ladne, ale ja bym tak swojego dziecka nie nazwala. nie wiem jak w polsce, mieszkam w niemczech i znam tylko dwie roxany, jedna z rumunii druga z ukrainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co czwarta prostytutka to Roxi. Jak można tak dziecko krzywdzić... A piosenka Roxanne to myślicie że o czym jest? O ulicznicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roxanne, nie musisz zapalać czerwonej latarni Te dni się już skończyły. Nie musisz sprzedawać swego ciała nocy Roxanne, nie musisz zakładać tej sukienki dziś wieczorem, Oddawać się dla pieniędzy. Nie obchodzi Cię, czy to jest dobre, czy złe Roxanne, nie musisz zapalać czerwonej latarni Roxanne, nie musisz zapalać czerwonej latarni Zapalać czerwonej latarni Zapalać czerwonej latarni Zapalać czerwonej latarni Kocham Cię, odkad cię poznałem Nie mógłbym tobą pogardzać Musze ci powiedzieć co czuję Nie będę dzielił się tobą z innym chłopakiem. Tak, podjąłem decyzję Więc nie nakładaj makijażu Powiedziałem ci już, nie będę powtarzać, to nie jest w porządku. Roxanne, nie musisz zapalać czerwonej latarni Roxanne, nie musisz zapalać czerwonej latarni Nie musisz zapalać czerwonej latarni Zapalać czerwonej latarni Zapalać czerwonej latarni Roxanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najh*jooowsze imię jakie znam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwe, znam jedną Roksane i jest glupia jak but

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka Roxana (Roksana "Roxi" Malinowska) - bohaterka serialu Zmiennicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy macie problem z Roksana-psychoanaliza moze ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl rowniez film Roxanne, ciepla I mila komedia ale o tym nikt nie pamieta za to kafeteryjne sfrustrowane przekupy znaja kazda prostytutke o tym imieniu. Czy to z filmu czy piosenki czy z pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie.Co za dzika forma krytykowania w niczym winnego imienia.I co za powtarzajaca sie znajomosc prostytucji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale imię Roxana chyba rzeczywiście jest często przyjmowane przez prostytutki... sto razy ładniejsze jest Rozalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie jest co sądzicie więc wyrażamy opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam jedna Roksane, dziewczyna po 30 jest swietna :) bardzo ja lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko,tam wyzej,opinie mozna wyrazic z kultura,a nie prostacko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chyba rzeczywiscie przyjmowane przez prostytutki"-czyli ja tak naprawde o prostytucji nic nie wiem,ale slyszalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksana chyba wszystkim kojarzy się z jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ty jestes tym wszystkim,to i tak ci sie kojarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź napisz jeszcze raz, bo jakiś bełkot z tego wyszedł :D Wysil się trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza Trojanowska ma córkę Roksanę, no ona chyna patologia nie jest :D bardzo fajne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz na myśli tę alkoholiczkę Trojanowską? Nie no skąd, żadna patologia, to przecież AKTORKA i nawet kiedyś PIOSENKARKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyrano de Bergerac... Ale tu niedouczone baby! dns-pouczaj,ale siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tę alkoholiczkę Trojanowską"...?To dopiero klasa,co pani Dulska ?I jeszcze dziecko Roksana,no pani Dulska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja szwagierka,to Roksana.Nie,nie prostytutka.Nie,nie z patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×