Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicollee

dezodorant z apteki

Polecane posty

Gość nicollee

hej. mam takie pytanie. moja mama przechodzi menopauze i starsznie sie poci. i chcialabym wiedziec czy ktos moze uzywal tych dezodorantow z apteki sa one skuteczne?? jesli tak to jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etiaxil jest genialny
nie tani, ale tak skuteczny, ze warto zainwestować, jeśli ktoś ma naprawdę duzy problem z poceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etiaxil jest genialny
super deo jest dobry, ale jak dla mnie i tak się pociłam, tylko Etaxil mi pomógł naprawdę. ale super deo lepszy i tak od tych wszyskich ze sklepów, ale to tylko jak ktoś poci się w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicollee
etiaxil il;e kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etiaxil to nie deo tylko lekarstwo (stosuje sie go na noc i rano zmywa). I daje swietne rezultaty ! A na dzien opolecam VICHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etiaxil jest genialny
nie wiem, ile teraz kosztuje, stosuje sie na noc, ale 2 razy w tyg. i na dzień nic już nie trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicollee
a co powiecie o antidral???? ktos uzywal. zaznacze ze to nie ejst pot co "pachnie" tylko moja mama nie wazne czy ciezko pracuje czy idzie na spacer od razu jest mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerwgfsdasd
a mi etiaxil czasem pomaga a czasem nie :( jestem załamana :( a powiedzcie mi co robicie jak się pocice na twarzy?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuje antidral i polecam
używałam kiedyś etiaxilu i pomagał ale jest drogi a prawie nie różni się od antidralu. Antidral kosztuje ok 12zł ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×